Kasap Osman Yeşilköy’de Menüler

“KASAP OSMAN” YEŞİLKÖY’DE MENÜLER (İSTANBUL’UN MEŞHUR DÖNERCİSİ) Kasap Osman 1964 yılında Sirkeci Hocapaşa mahallesinde, Hocapaşa Kasabı’nda 15 yaşında iken 80 lira aylıkla çırak olarak mesleğine başlamıştır. 1990 senesine kadar kasap olarak devam etti. Mesleğini çok sevdiği ve de meraklı olduğu için 1990’da Hocapaşa İskender lokantası ve kasabı beraber işletmeye başladı. Kasap Osman’a tam bir et profesörü derler. Etini kendi işler ve kontrol eder.

Tarihi Yarımadada bulunan bu mekâna gelenler, yemeklerini yiyip, hemen kalkamazlar çünkü buranın insanı dinlendiren ve huzur veren bir atmosferi vardır. Hemen yanı başında bulunan 1580 tarihinden beri duran Hocapaşa Camisi’nin de bu huzurda rolü vardır. Özellikle Ramazan ayında vazgeçilmez bir mekâna dönüşür.

VE ŞİMDİ, KASAP OSMAN, ENFES VE MEŞHUR LEZZETLERİNİ, YENİ AÇTIĞI YEŞİLKÖY ŞUBESİNDE DE SUNUYOR.

İstanbul’da döner denince hemen akla gelen ve akıllardan çıkmayan lezzetleriyle meşhur olan Kasap Osman’ın yeni şubesi Yeşilköy’de kaçırılmayacak bir yakala.co fırsatı!

● Günün Çorbası + 1 Porsiyon Döner + Salata + 1 Adet Soft İçecek + Tatlı kişi başı 40 TL yerine 19,90 TL!

● Günün Çorbası + 1 Porsiyon İskender  + Salata + 1 Adet Soft İçecek+ Tatlı kişi başı 45 TL yerine 22,90 TL!

Kasap Osman da dönerin lezzeti, Trakya - Çanakkale bölgelerinden gelen kuzu ve dana etinin birleşiminden doğar ve kendini usta ellere bırakır.

http://kasaposmanyesilkoy.com/    

Vizyon / Misyon

Kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden, “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini öncelikli tutarak; insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki Gıda Kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne, lezzetinin hakkını vermek ve buna karşılık adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirebilmektir.

Her insanın en sağlıklı, en kaliteli yiyeceği tüketme hakkının esas olduğu düşüncesini benimseyen firmamı, bu anlamda müşterilerine titizlikle hazırladığı, dünya mutfağını da içinde barındıran özel menüsüyle hizmet etmeyi misyon edinmiştir.

40 TL
%50indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar