Kilyos Atlıtur’da At Binme Teknikleri

KİLYOS ATLITUR SPOR KULÜBÜ'NDE AT BİNME TEMEL TEKNİKLERİ DERS PAKETİ! Ülkemizde binicilik sporu atalarımızdan gelen bir gelenek ve belki de genlerimizde var olan bu istek, şehir hayatının keşmekeşinden kurtulmanın doğaya duyduğumuz özlemi biraz da olsa gidermenin zevkli bir yolu. İşte bu yüzden sana at sevgini pekiştirecek harika bir imkan sunuyoruz…

Bundan önce at binmiş olman gerekmiyor, Tecrübeli eğitmenler ve Atlıtur Kulübü'nün eğitimli atları sayesinde bu mutluluğu sen de kısa sürede yaşayabilirsin.

Kaliteli, nezih ve huzur dolu bir ortamda doğa ile baş başa kalarak, şehir gürültüsünden uzak şehir merkezine yalnızca 30 dk. mesafede hem haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacak ve at binmenin inceliklerini öğreneceksin!

Üstelik hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun!

Sarıyer-Gümüşdere’de yer alan Atlıtur’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 1 Ders At Binme Temel Teknikleri Paketi 150 TL yerine 79 TL!

Fırsat içeriği; (1 Ders 40 dakika sürmektedir.)

At ile iletişim kurma
Ata eyersiz Binme
At Bakımı
At Malzemesi Kullanma
At üstünde denge ve pozisyon oluşturmak için kültürfizik çalışmak

AtlıTur Hakkında:

Gümüşdere Köyü’nde kurulu olan Atlıtur, ata sporumuzu sevdirmek, temel eğitim vermek ve doğada at binme konusunda geziler düzenlemek üzere kurulmuş bir tesis...

Sen orada ne mi yapıyorsun? Bir kere doğaya kavuşuyorsun. Dünyanın en güzel, en asil varlıklarıyla vakit geçiriyorsun. En önemlisi de binicilik öğreniyorsun. Onlarla bağ kurmanın keyfine varıyorsun…

Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere - Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta… Şehir merkezinin hemen yanındaki cennet: Atlıtur Kulübü Tesisleri…

İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası’nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kuruldu Atlıtur Kulübü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü’nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibi hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğunu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak...

Atlıtur Kulübü, doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdi ve korudu. Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Atlıtur Kulübü’ne, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Atlıtur Kulübü’nde.

Atlıtur Kulübü - Atsevenler Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü Derneği Sarıyer İstanbul

Kaliteli, nezih ve huzur dolu bir ortamda doğa ile baş başa İstanbul’a 30 dk. mesafede eğitimli safkan atlara binmek senin de hakkın. Kulüp, uzun zamandır edindiği tecrübelerini değerli üyeleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Sen de kulübe üye ol, doğanın ve atların keyfini çıkar.

Köy içerisinde bulunan tesiste atlarla Belgrad Ormanı'na ve Kilyos sahiline günlük gezi turları düzenleniyor. Tesislerde seminerler, toplantılar, kutlamalar, şöminede sucuk partileri, köy kahvaltıları ve barbekü yapma olanağı sağlanıyor. Dizi-film, reklam ve film projelerine kiralama yapılabiliyor. Çocuklar için pony tipi atlarla eğitim veriliyor.

Atlara pansiyon hizmeti veriliyor. Üye olmayan misafirlerin gelmeden önce rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Özel yemekler, davetler, kutlamalar yapılmasına imkan sağlanıyor.

Ulaşım İmkânı:

Özel araç ile:

Maslak’tan Sarıyer istikametine giderken; Tarabya çıkışına doğru sapmadan Bahçeköy, Kilyos Orman yolu tabelalarını takip edin. Bahçeköy Kilyos Orman yoluna girdiğinizde Bahçeköy kemerleri ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesini geçtikten sonra sağa dönün. Zekeriyaköy yol ayrıma kadar orman yolundan devam edip, yol ayrımından aşağıya inin ve yaklaşık 3 km. Kilyos istikametine doğru ilerledikten sonra Uskumru Gümüşdere köyü tabelalarından sola sapın. Yol ikiye ayrıldığında sağdan devam edin ve Arıköy trafik ışıklarından sonra Gümüşdere köprüsünden geçin. Atlıtur tabelasının olduğu yerden Ambar sokağa sapın ve tabelaları takip ederek kulübe varabilirsiniz. Maslak-Atlıtur mesafesi 19 km’dir.

Toplu taşıma ile:

Sarıyer’e; Beşiktaş’tan ve metro Atatürk Sanayi Sitesi durağından minibüsler kalkmaktadır. Ayrıca otobüsler de mevcuttur. Sarıyer Mezarlığı’na varmadan Sarıyer Kültür Merkezi karşısından Gümüşdere-Kısırkaya minibüsleri kalkmaktadır. Bu minibüsler Zekeriyaköy üzerinden Gümüşdere’ye gitmektedir. Gümüşdere otobüs durağında inildikten sonra Atlıtur tabelalarını takip ederek kulübe varabilirsiniz. Sarıyer-Gümüşdere arası 30 dakika sürmektedir.

Rezervasyon için info@atlitur.com adresine alınan kupon kodu ile birlikte istenilen tarihin mail atılması yeterli olacaktır. Mail üzerinden konfirmasyon sağlanacaktır. Telefon ile 0212 203 87 97 den rezervasyonlar aynı şekilde yapılabilmektedir.

Web Sayfamız:  www.atlitur.com

Instagram: www.instagram.com/atlitur

Facebook: www.facebook.com/AtliTur
150 TL
%47indirim
79 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar