Kilyos Atlıtur’da At Binme ve Kahvaltı

KİLYOS ATLITUR KULÜBÜ’NDE KAHVALTI VE ATLI GEZİNTİ! Bu fırsatla doğa sana gülümsüyor. Çünkü doğa ile iç içe cennet gibi bir yer Gümüşdere Kilyos Atlıtur Kulübü… Sen orada ne mi yapıyorsun? Bir kere doğaya kavuşuyorsun. Doğada önce bir kahvaltı yapıyorsun… Derken atla gezinti yapıyorsun, geziniyorsun, keyfini perçinliyorsun. yakala.co ile doğaya sen de gülümsüyorsun.

Gümüşdere Kilyos sahilindeki Atlıtur Kulübü’nde Lonj sahasında at binme deneyimi süper indirimlerle;

● 1 Kişilik 15 Dk. Atlı Gezinti ve Kahvaltı 100 TL yerine 49,90 TL!

● 2 Kişilik 15’er Dk. Atlı Gezinti ve Kahvaltı 200 TL yerine 95 TL!

● 4 Kişilik 15’er Dk. Atlı Gezinti ve Kahvaltı 400 TL yerine 180 TL!

● 6 Kişilik 15’er Dk. Atlı Gezinti ve Kahvaltı 600 TL yerine 265 TL!

Atlıtur'un yemyeşil ve bol oksijenli atmosferinde güne lezzetli ve renkli bir başlangıç yapabilir, deneyimli ekibi eşliğinde at üzerinde gezintiye çıkarak harika bir biniş deneyimi yaşayabilirsin.

Biniciliğin temel adımlarını öğrenerek at binmeyi bir hobi haline getirebilir, Atlıtur'un müdavimi haline gelebilirsin.

Kahvaltı Menüsü:
• Özel Beyaz Peynir
• Taze kaşar
• Burgu peyniri
• Çeçil peyniri
• Zeytin
• Haşlanmış Tavuk veya Ördek Yumurtası
• Gümüşdere Tarlalarından Domates, Salatalık ve Yeşillik
• Peynirli Dilim Gözleme
• Ev Reçeli
• Tereyağı
• Odun Fırını Ekmeği, Esmer Ekmek
• 2 Çay

NOTLAR:
• Bu programda yaş sınırı 4 yaş ve üzeridir. 2 ve 3 yaş için 4 cm kalınlığında 25 metreye 17 metre uzunluğunda küçük at binme sahasında atı ve çocuğu tutmak kaydıyla at binme etkinliği gerçekleştirilecektir.
• Bu programda At binme tecrübesi aranmamaktadır. Her atı bir seyis yularından tutarak gezi düzenlenecektir. Atın serbest bırakılması konusundaki ısrarlar dikkate alınmayacaktır. Binicilik eğitimi almış olanların Atları serbest bırakılacaktır fakat adeta yürüyüşe müsaade edilecektir.
• Atlara binme kilo sınırı 90 Kg’dır.
• Doğada Atlıtur süresi 10 dakikadır. Adeta dediğimiz yürüyüş yapılır. Koşma talepleri kabul edilmeyecektir. Doğaya çıkmadan denge ve pozisyonu doğru oluşturabilmek ve korkuları bertaraf edebilmek amacıyla Küçük at binme sahasında (Lonj-Çılbır sahası) 2 tur gezdirilecektir.
• Ata binmeden başımızı korumak adına Tog (Kask) takılması mecburidir. Talep halinde güvenlik yeleği mevcuttur.
• Fotoğraf çekmek ücretsizdir. Bu konuda seyislerimiz yardımcı olacaklardır.
• At üstünde telefon ile konuşmak ve sigara içmeye müsaade edilmemektedir.

AtlıTur Hakkında:

Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere-Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta…

 Şehir merkezinin hemen yanındaki cennetiniz, Atlıtur Kulübü Tesisleri…
İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası’nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kurduk Atlıtur Kulübü’nü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü’nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak... Atlıtur Kulübü, doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdik ve koruduk. Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Atlıtur Kulübü’ne, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Atlıtur Kulübü’de.

Kaliteli, nezih ve huzur dolu bir ortamda doğa ile baş başa İstanbul’a 30 dk. mesafede eğitimli safkan atlara binmek senin de hakkın. Kulübümüz uzun zamandır edindiği tecrübelerini sen değerli üyeleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Sen de kulübümüze üye ol, doğanın ve atların keyfini çıkar.

Daha fazla bilgi için: www.atlitur.com

Ulaşım İmkânı:

Özel araç ile:
Maslak’tan Sarıyer istikametine giderken; Tarabya çıkışına doğru sapmadan Bahçeköy, Kilyos Orman yolu tabelalarını takip edin. Bahçeköy Kilyos Orman yoluna girdiğinizde Bahçeköy kemerleri ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesini geçtikten sonra sağa dönün. Zekeriyaköy yol ayrıma kadar orman yolundan devam edip, yol ayrımından aşağıya inin ve yaklaşık 3 km. Kilyos istikametine doğru ilerledikten sonra Uskumru Gümüşdere köyü tabelalarından sola sapın. Yol ikiye ayrıldığında sağdan devam edin ve Arıköy trafik ışıklarından sonra Gümüşdere köprüsünden geçin. Atlıtur tabelasının olduğu yerden Ambar sokağa sapın ve tabelaları takip ederek kulübe varabilirsiniz. Maslak-Atlıtur mesafesi 19 km’dir.

Toplu taşıma ile:
Sarıyer’e; Beşiktaş’tan ve metro Atatürk Sanayi Sitesi durağından minibüsler kalkmaktadır. Ayrıca otobüsler de mevcuttur. Sarıyer Mezarlığı’na varmadan Sarıyer Kültür Merkezi karşısından Gümüşdere-Kısırkaya minibüsleri kalkmaktadır. Bu minibüsler Zekeriyaköy üzerinden Gümüşdere’ye gitmektedir. Gümüşdere otobüs durağında inildikten sonra Atlıtur tabelalarını takip ederek kulübe varabilirsiniz. Sarıyer-Gümüşdere arası 30 dakika sürmektedir.
Kupon alımının ardından rezervasyon yaptırman gerekmektedir: 0212 203 87 97 - 0212 203 80 36 - atlitur@gmail.com

Web Sayfamız:  www.atlitur.com

Instagram: www.instagram.com/atlitur

Facebook: www.facebook.com/AtliTur
100 TL
%50indirim
49.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar