Kızılay Ekols Kuaför’de Brezilya Fönü

GÜZELLİKTE VE AYNI ADRESTE 20. YILINDAKİ KIZILAY EKOLS KUAFÖR’DE BREZİLYA FÖNÜ {Güzellikte ve aynı adreste 20. Yıl}
Şehrin ve kadınların kalbinde yer alan Ekols Kuaför’den Brezilya fönü.
Hizmetiyle seçkin, atmosferiyle bambaşka bir kuaför deneyimi yaşamaya hazır ol!
Profesyonel ürünlerin ve uzman personelin bir arada bulunduğu Ekols Kuaför, farkını yansıtmak isteyen kadınların vazgeçilmez tercihi.
Yataktan kalktığın anda sokağa çıkmaya hazır saçlarının olmasını kim istemez? Saatler boyu ayna karşısında saçlarını taramana, fön çekmeni gerek yok! Çünkü Ekols Kuaför var.
Brezilya fönü ile saçların kendiliğinden aylarca dümdüz kalacak, ne yağıştan ne de başka bir şeyden etkilenmeyecek. Brezilya fönü sayesinde kadınlar hem zamandan kazanıyor hem de daima bakımlı ve güzel kalıyor.
• Kızılay’da yer alan Ekols Kuaför’de Keraterapi Ürünü İle Brezilya Fönü Uygulaması 300 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 89 TL!
Brezilya Fönü:
Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçındaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçların yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir.
Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarda aylarca kalıcı kalıcı çözümdür.
Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.
300 TL
%70indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar