Kızılay “Ot Kafe”de 2 Kişilik Kahvaltı

KIZILAY OT KAFE'DE ÇİFT KİŞİLİK BOL ÇEŞİTLİ, ÇOK LEZZETLİ KAHVALTI! Kızılay Ot Kafe'nin 2 - 3 Kişilik, Tam Keyiflik Zengin kahvaltı Menüsü ile Güne Başlamak Çok Güzel

│OT Kafe’den…│

2013 yılında “Maksat Yeşillik Olsun” sloganı ile yayın hayatına başlayan OT dergisi, köklü bir geleneği temsil eder. OT dergisi, kök olarak kendine mizah ve edebiyatı alıp, dallarını futboldan siyasete, sokaktan müziğe, hayata dair hiçbir şeye yabancı kalmayarak, ülkede sözü olan herkesle bir araya gelebilme cesareti ve isteğini her daim göstererek büyür.

OT’un duygusunu ve ürettiği değerleri içeren kafeler açabilmek. Tüm okurlarımızın, yazarlarımızın, onların yakınlarının ve arkadaşlarının kaliteli vakit geçireceği, kendini yabancı hissetmeyeceği mekânlar oluşturmak. Kafelerimizde dergi yazarlarının katılabileceği söyleşiler ve imza günleri düzenleyerek, açıldığımız şehrin insanına “Maksat Muhabbet Olsun ” diyecek kadar yakın olmak istiyoruz.

2013 yılında İstanbul’dan yola çıktığımız serüveni önce Ankara, ardından diğer şehirlerle de paylaşmak. Yavaş ve emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolculukta kafelerimizin misyonu; güzel mekânlarda, güzel insanlarla, güzel muhabbeti artırmak. Bu yüzden derginin sloganından ilhamla kafelerimizin sloganını “Maksat Muhabbet Olsun ” şeklinde belirledik.

Kızılay Ot Kafe'de yakala.co özel indirimleriyle:

● 2 Kişilik Kahvaltı 40 TL yerine 23,90 TL!

● 3 Kişilik kahvaltı 60 TL yerine 33,90 TL!

[KIZILAY OT KAFE'DE KAHVALTI MENÜSÜ]

-Taze kaşar peyniri
-İzmir tulum peyniri
-Beyaz peynir
-Akdeniz yeşillikleri
-Tereyağı
-Dil peyniri
-Süzme bal
-Vişne reçeli
-Çikolata
-Yeşil zeytin
-Siyah zeytin
-Sosis tava
-Izgara sucuk
-Sigara böreği
-Karışık baharatlı anne patates
-Domates salatalık söğüş
-Yumurta (isteğe göre ortaya sahanda veya haşlanmış olarak servis edilir)
-Sınırsız çay
-Kahvaltı sonrası Türk kahvesi

www.otkafeankara.com

40 TL
%43indirim
22.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar