Konaklamalı Bursa, İznik-Trilye Turu

BURSA, İZNİK - TRİLYE HAFTA SONU TURU (Y.PANS. KONAKLAMALI, EK BEDEL DÂHİL) Doğayla ve Tarihle İç İçe Muhteşem Bir Tur

En gözde kültürel-turistik yerlerinden olan Bursa, İznik-Trilye, hayranlık bırakacak güzellikleri ile bu turda seni ve sevdiklerini bekliyor.

Şehrin gürültüsünde kalmak, evde olmak veya AVM’lerin kalabalığında turlamak yerine hafta sonunu böylesine güzel bir turla değerlendirmeye ne dersin?

Tüm tur programını alt metinde inceleyebilir ve indirimli rezervasyonunu hemen yaptırabilirsin.

TATİL BUGÜN TUR PROGRAMINI ANLATIYOR:

BURSA, İZNİK - TRİLYE TURU

1 GECE 2 GÜN YARIM PANSİYON KONAKLAMALI

EK HİZMET DÂHİL, HER CUMARTESİ HAREKETLE

1.GÜN: İSTANBUL - İZNİK - CUMALIKIZIK - BURSA

Siz değerli konuklarımızı, 07.00’dan Bakırköy İncirli Ömür Plaza karşısı Doğtaş Mobilya önünden, 07.30’da Beşiktaş Yıldız Camii önünden, 08.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı karşısından alarak lüks otobüsümüzle Yalova - Orhangazi - Gemlik güzergâhı üzerinden Hristiyanlık tarihinde önemli bir yeri bulunan, ilk konsilin toplandığı müze şehir İznik’e doğru hareket ediyoruz.

İznik Göl’ü etrafında yapacağımız gezi sonrasında Ayasofya Müzesi, Yeşil Camii, İznik Müzesi (Nilüfer Hatun İmareti), Şeyh Kudbeddin Camii, Çini Kazı Alanı gezeceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz, göl kenarındaki balık lokantalarında verilen serbest zaman sonrasında Roma Döneminden kalan kalıntıları ve Antik Tiyatroyu görerek devam ediyor. Süleyman Paşa Medresesi, Çini atölyeleri gezilmesi, alışveriş sonrası Osmanlıların Bursa’da ilk yerleştikleri bölgelerden olan, Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan “ KIZIK“ köylerinden Cumalıkızık Köyüne gidiyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Müze gezimiz sonrası, coşkun sular altında serinlemek için Saitabat Şelalesi’ne gidiyoruz ve serbest zaman eşliğinde mola verildikten sonra akşam yemeği ve konaklama otele geçiyoruz.

2.GÜN: BURSA - TRİLYE - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelden ayrılarak, Uludağ eteklerindeki, Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhur, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya varış.

Heykel ve Yeşil (Yeşil Camii ve Yeşil Türbe) gezileri takiben serbest zaman... Ardından “Tarihi Kapalı Çarşı” ve “Ulu Camii” gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çekiyoruz. Öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından 780 - 797 yılları arasında Bizans İmp. Konstantin Döneminde yapılmış Kumkaya Kilisesi’ni geziyoruz. Buradan Mudanya’nın yazlık yerlerinden ve kiliseleriyle ünlü ve birçok yerli diziye ev sahipliği yapmış eski bir Rum köyü olan Trilye‘ye varıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında sonra akşam saatlerinde İstanbul’a varış. Bir sonraki Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

• Tatil Bugün’den Bursa, İznik - Trilye Turu “kişi başı” 399 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 199 TL!

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:
* Lüks otobüslerle ulaşım
* 3 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama ( 1 Akşam Yemeği, 1 Sabah Kahvaltısı)
* Tüm çevre gezileri
* tatilbugun.com otobüs içi ikramları
* Zorunlu Seyahat Sigortası
* tatilbugun.com güvencesi
* Yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri
* Rehberlik hizmeti
* Park girişleri

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Öğle yemekleri
* Tüm yemeklerde alınan içecekler
* Kişisel harcamalar
* Tur programına dâhil tüm müze ve ören yeri girişleri

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
07.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya önü  
07.30 Beşiktaş Yıldız Camii
08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü

↓ÖNEMLİ DETAYLAR↓
*0 - 6 yaş çocukların katılımı otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
*0-6 yaş çocuk için otobüste koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 TL ücret acenteye ödenir.
*7-12 yaş çocuklar için ücret 149 TL’dir
*Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirlerin, acenteye 50 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 2 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi, içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Fiyatlar, özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR:
Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:
15 kişiye kadar VIP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır.
İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1.000 TL’ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin %2’si kadardır.

İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar