Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

ULUDAĞ KAYAK TURU (HAFTA SONU, Y. PANS. KONAKLAMA, EKSTRA BEDELSİZ) Ülkemizde kış tatili deyince ilk akla gelen yer olan Uludağ, seni ve sevdiklerini bekliyor. İster kayak yap ister karlar içinde keyif yap! Üstelik de seçkin bir otelde bir gece konakla…

Hafta sonunu değerlendirmek ve unutulmaz güzellikte hatıralarla eve dönmek için bu fırsatı kaçırma!

TATİL BUGÜN TUR PROGRAMINI ANLATIYOR:

HAFTA SONU 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜNLÜK ULUDAĞ KAYAK TURU

BURSA TERMAL VEYA ŞEHİR MERKEZİ OTEL YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKIYLA

10 ARALIK 2016 -25 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA HER CUMARTESİ SABAHA KARŞI HAREKETLE

(ARAÇ İÇİNDE TOPLANACAK HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR.)

1.GÜN: ULUDAĞ
04.30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza karşısı, Doğtaş Mobilya önü 05.00 Beşiktaş Yıldız Camii, 05.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 05.40 Kartal köprüsü altı, 06.00 Çayırova Mc Donald's önünden hareketle turumuza başlıyoruz. (Kesinleşmiş rezervasyonlar için turdan bir gün önce Tatil Bugün adıyla atılan bilgilendirme mesajı almayan misafirlerimiz, sabah erken saatte gidip duraklardan beklememeleri önemle rica olup operatörlerimizle irtibata geçmesini rica ederiz.) Tur boyunca bize eşlik edecek rehber ve kaptanımızla tanışılıp, araç içi kahvaltı paketleri ve araç içi sıcak soğuk ikramlar yapıldıktan sonra yaklaşık 2,30 saatlik yolculuk ile beyaz belde Uludağ’a varış.
Öncelikle rehberimiz, kayak veya board takımları alt üst elbise için sizi anlaşmalı olduğumuz kayak evine yönlendiriyor. (ULUDAĞ’a gittiğinizde oradaki farklı kayak evlerinden daha ucuza alınabilecek olan kayak veya board takımlarının bozuk, arızalı çıkması sonucu ortaya çıkabilecek olan ayak kırılması veya farklı herhangi bir problemden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.) Burada dileyen misafirlerimiz, kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler. (Kayak Evimizde üstünüzü değiştirmek için Kabinler ve eşyalarınızı saklayabileceğiniz kilitli dolaplar bulunmaktadır.) Daha sonrasında Uludağ 1. bölgede verilen serbest zamanda sınırsız kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Kayak yapmayan misafirler için Uludağ’da birçok alternatif var. Telesiyeje binebilir çeşitli eğlence merkezlerinde zaman geçirebilir. Zirvede Uludağ’ın eşsiz manzarasını izlerken yöreye özgü sıcak şarabın tadına bakabilirsiniz ya da çocukluk yıllarınıza dönüp, kartopu oynayıp, kardan adam yapabilirsiniz. Kısacası kar rüyası hafta sonunun sakin olan Cumartesi günleri sizi bekliyor. Uludağ’da serbest zamanla geçen keyifli günün ardından saat 16.30 civarı Bursa şehir merkezinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Açık Büfe veya Set menü olan akşam yemeğimizi alarak konaklamamızı yapıyoruz.

2.GÜN: ULUDAĞ-İSTANBUL
Otelde alınan Açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08.00’da otelden hareketle Uludağ’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikada Uludağ Kayak merkezindeyiz. Uludağ 1. bölgede verilen serbest zamanda sınırsız kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Akşam 16.30’da buluşma noktasına gelerek İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyor ve Bursa’da meşhur İskender Molası (ekstra) veriyoruz. Molanın ardından yolumuza devam ediyor ve İstanbul’a varıyoruz. Misafirlerimizi daha önce almış olduğumuz noktalara bırakarak başka bir Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.

KAYAK PİSTLERİ
Teleksi – Telesiyej / Pist / Uzunluk
1) Beden Terbiyesi Telesiyeji, B.Terbiyesi Kuşaklı, 2750 mt
2) Kuşaklıkaya Grand Telesiyeji, Kuşaklı, 3000 mt
3) Tutyeli Telesiyeji, Grand Yazıcı Tutyeli, 2750 mt
4) Belvü Telesiyeji, Belvü, 900 mt
5) Yazıcı Teleksi, Grand Yazıcı – İtalya yokuşu, 650 mt
6) Garan Teleksi, Garan, 1300 mt
7)  Alkoçlar Teleksi, Ergün, 800 mt
8) Karkay Telesiyej, Karkay, 700 mt
9) Ağaoğlu Telesiyej, Osman Yüce Pisti, 650 mt
10) Yazıcı Telesiyeji, Yazıcı Pisti, 1175 mt
11) Beceren Teleksi, Beceren Pisti, 900 mt
12) Kervansaray Telesiyej, Kervansaray Pisti, 1100 mt
13) Fahri Telesiyej, Fahri, 1100 mt
14) Karakuvvetleri Telesiyej, Yalnızca K. Kuvvetlerine aittir.

• Tatil Bugün’den Konaklamalı Uludağ Kayak Turu “kişi başı” 350 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 179 TL!

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:
* Lüks Otobüslerle Ulaşım
* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama                           
* Gidiş-Dönüş Araç İçi Ve Alan Rehberlik Hizmeti                        
* Araç İçi İkramlar            
* Park Ücretleri
* Sabah Kahvaltı Paketi

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Skipass Ücretleri
* Kayak Takımı ve Elbiseleri Kiralama Ücretleri
* Öğle Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Kişisel Harcamalar

ULUDAĞ GÜNLÜK KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE KİRALAMA BEDELLERİ:
* Kayak Takımı Günlük 30 TL
* Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük 30 TL
* Board Kirası Günlük 35 TL

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:

15 kişiye kadar VIP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.

28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL’ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin %2’si kadardır.

İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatil Bugün.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com’a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

350 TL
%49indirim
179 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar