Kubilay QB Tunçer’den “Aşk ve Mucize”

KUBİLAY QB TUNÇER’İN SİHİR ŞOVU “AŞK VE MUCİZE” ANKARA’DA! Las Vegas'tan Sydney'e dünya şehirlerinde ve Türkiye'de 16 yıldır aralıksız gösteriler yapan, on binlerce seyirci ile buluşan, MERLIN ödüllü, dünyaca ünlü sihirbaz Kubilay QB Tunçer bu yıl Tiyatro Keyfi ile yeni bir şovla izleyici karşısına çıkıyor:
"AŞK VE MUCİZE"
yakala.co’ya özel indirimlerle Kubilay QB Tunçer’in Sihir Şovu “Aşk ve Mucize”ye Bilet 25 TL yerine 17,50 TL!
● 21 Nisan Cuma, Saat: 20.30
Mekân: Tiyatro Cafe - Tunalı Hilmi Cad. Kavaklıdere
O bir sahne sihirbazı! Oyun yazarı! Senarist! Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu! Veeee Uluslararası Sihirbazlar Derneği (International Magicians Society) tarafından, David Copperfield, Chris Angel, Jeff McBride gibi sihirbazların aldığı Merlin Ödülü'nün sahibi bir sanatçı!
Temponun hiç düşmeyen, Kabare Sihirbazlığı denen baştan sona interaktif oyun bugüne kadar gördüklerinizden tamamen farklı!  Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz, Bir Zamanlar Anadolu’da gibi büyük filmlerde önemli rollere hayat veren Kubilay Tunçer, hem tiyatro oyunculuğunu hem de yazarlığını ustaca kullanarak, şovu bütünüyle tiyatral bir sahneleme ile sergiliyor. Sahnede yarattığı karakter seyirci ile kurduğu sıcak ilişki, sihirin yarattığı etki ve ustaca örülmüş oyunun kurgusu, seyirciyi başından sonuna içinde sürüklüyor.
Bu, bir aile gösterisi. Her yaştan izleyici oyunlara katılabiliyor.
Seyirciler, yaklaşık 70 dakika boyunca büyülü bir hava soluyorlar. Ancak dilenirse, numaralar birbirinden ayrı olarak da uygulanabilir: 10’ar dakika, 20 dakika gibi parçalara ayrılarak esnek bir programla da verilebilir. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış.
Kubilay Tunçer - Hakkında
Kubilay Tunçer, Türk akademisyen, sahne sihirbazı, oyun yazarı, senarist, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü lisansını ve bilim felsefesi yüksek lisansını (tez aşamasında bırakıldı) ODTÜ'de yapan Tunçer, İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programında öğretim görevlisidir. Abdullah Oğuz'un Mutluluk ve Nuri Bilge Ceylan'ın Bir Zamanlar Anadolu'da filmlerinde oynadı. Olağan Mucizeler adlı oyun, Tunçer'e 2003'te Afife Jale En İyi Yazar Ödülü getirdi. Uluslararası Sihirbazlar Derneği (International Magicians Society) tarafından, David Copperfield, Chris Angel, Jeff McBride gibi sihirbazların aldığı Merlin Ödülü'nü alan ilk Türk sanatçı oldu. (2009)
 
25 TL
%30indirim
17.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar