Kumburgaz Ronax’da 1-2 Kişilik Tatil

KUMBURGAZ RONAX HOTEL’DE KAHVALTI DAHİL 1-2 KİŞİ KONAKLAMA! İş dünyasında devamlı seyahat ediyorsan, tatil için yolun Kumburgaza düştüyse evin kadar konforlu bir konaklama seni ve sevdiklerini bekliyor. Rahat ve modern odalarında konaklamanın ayrıcalığını yaşarken, güler yüzlü hizmetiyle Kumburgaz Ronax Hotel’de kendini çok özel hissedeceksin.
Kumburgaz Ronax Hotel’de yakala.co’ya özel indirimle:
• Standart odada kahvaltı dahil TEK KİŞİ konaklama gecelik 140 TL yerine 99 TL!
• Standart odada kahvaltı dahil ÇİFT KİŞİ konaklama gecelik 170 TL yerine 129 TL!
• 14 Şubat 2017 Standart Odada Kahvaltı Dahil TEK veya ÇİFT KİŞİ Konaklama 99 TL!
“İNDİRİMLİ REZERVASYONDAN YARARLANMAK İÇİN: 0212 914 1 914”
Kumburgaz Ronax Hotel Hakkında:*
Ronax Hotel, toplam 64 oda, 128 yatak, 4 süit oda, 60 standart odasıyla muhteşem deniz manzarasıyla hizmet veriyor. Otel, 200 kişilik 1.sınıf restoran, 80 kişilik toplantı salonu, 60 kişilik çok amaçlı salon, amerikan bar, 150 kişilik disko, market, hediyelik eşya, internet, TV odası, okuma odası, bagaj odası, resepsiyonda kasa, jeneratör, Odalarda klima ve kalorifer, mini bar, kesintisiz uydu yayını, saç kurutma makinesi, küvet, emanet kasası, çamaşırhane, kuru temizleme, doktor hizmeti ve 24 saat oda servisi, otoparkı ile hizmetinizde…
Ronax Hotel’ın Vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, içinde bulunduğumuz sektörün beklentilerini fazlasıyla karşılayacak yüksek kaliteli, sürekli ve mutlak misafir memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun cevap vermektir.
*Genel Tanıtım Metnidir.
140 TL
%29indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar