Levent Moon Spa’dan Masaj

LEVENT MOON SPA’DAN 50 DAKİKALIK MASAJ SEÇENEKLERİ! Günlük işler, koşuşturmacalar, işyerinde stres, evde stres, şehrin boğucu atmosferi derken kimi zaman artık tükeniyorum dediğin oluyor mu? Cevabın evet ise, bunun çaresi belli! Ruhunu, zihnini, bedenini dinlendirmek, maharetli ellerin yaptığı nefis bir masaj ile tüy gibi hafiflemek kulağa nasıl geliyor?

Masaj…

Dünyanın en güzel şeyi değil midir?

Hafiflersin, rahatlarsın, stres atarsın.

Şimdi sıkı dur. Bu haberle bir masajın var!
Moon Spa'da 50 dakikalık masaj keyfi seçenekleri;

●TEK KİŞİLİK 50 dakikalık masajlardan biri 200 TL yerine 84 TL!

●ÇİFT KİŞİLİK 50 dakikalık masajlardan biri 360 TL yerine 149 TL!

●HAFTA İÇİ ÇİFT KİŞİLİK VIP oda kullanımı 500 TL yerine 219 TL!

●HAFTA SONU ÇİFT KİŞİLİK VIP oda kullanımı 600 TL yerine 249 TL!

Kullanım Alanları: Sauna ve Buhar Odasını kapsamaktadır. Masaj Seans süreleri 50 dk’dır.

VIP Oda Kullanımı: hafta içi ve hafta sonu masaj dahil 2 saat kullanıma açıktır. VIP oda kullanımında masaj hizmeti verildikten sonra meyve ve meşrubat ikramı yapılmaktadır.

Klasik Masaj:

Spa'ya özgü kas gevşetici ve stres giderici, efektif ve derinlemesine etkin eden bir masajdır. İhtiyaca göre, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır. Baştan ayağa gevşeme sağlar.

Aromaterapi Masajı:

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan esanslı masaj yağları sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hisseder. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masajdır.

Bali Masajı:

Endenozya'nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj tekniği tamamlayıcı olarak kullanılan doğal yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir, tüm vücut ve zihinde  olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Lomi Lomi:

Lomi Lomi Nui, Akupressure ve benzeri masajlardan farklı olarak vücudu narin dokunuşlarla rahatlatan ve ruha temas eden bir tekniktir. Güzel bir dans gibi, tek bir seferde gerginliğin içinden mutluluk ve rahatlama hissi ortaya çıkarır. Lomi Lomi Nui binlerce yıldır Pasifik bölgesinde uygulanmaktadır. Ruh, beden ve beynin uyum içerisinde çalışmasını sağlar ve hayat enerjisini harekete geçirir. Lomi Lomi Nui yumuşak dokunuşlar olarak da adlandırılır. Yumuşak bir şekilde kaslar üzerinde derinlemesine çalışılır. Bir veya iki kişiyle yapılan bu masaj, akıcı dokunuşlarla bedenin bütününü terbiye ederek vücudun rahatlamasını sağlar.

Daha fazla bilgi için:http://moonspawellness.com
200 TL
%58indirim
84 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar