Maltepe Doreen Güzellik’ten Micro Plus

MALTEPE DOREEN GÜZELLİK’TEN 10 SEANS MİCRO PLUS PAKETİ! Micro Plus yöntemi ile sarkan bölgeler için artık bıçak altına yatmana gerek yok…
Şimdi kadınlar için zamana karşı meydan okuma vakti. Göğüs, popo, göbek veya kalça; sen de sarkan ya da sarkmaya meyilli bölgelerin için telaşlanıyorsan, bu fırsata iyi bak! Kaslara verdiği akımlar sayesinde kaslar uyaran ve dokuları sıkılaştıran son teknoloji Micro Plus yöntemi ile yeni ve diri bir görünüme kavuşacak, tüm bakışları üzerinde toplayacaksın.
● Doreen Güzellik Maltepe’nin yepyeni şubesinde;
3 Seans Micro Plus & 3 Seans Lenf Drenaj & 3 Seans İonlu Ayak Detoksu  & 1 Seans Vücut Analizi 1.200 TL yerine 99 TL!
Bu paket için: göbek- yüz- kol - bacak - göğüs - popo - sırt bölgelerinden birini seç!
Micro Plus Nedir?
Micro Plus, son teknolojiyi kullanan özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazıdır.
Çalıştırılan kas gruplarının micro ve galvanik akımlarıyla uyarılarak kasılması prensibine dayalı çalışan uygulama sayesinde yağ dokularının kullanılması sağlanır.
İncelmeyi tetikleyen bu etki dışında Micro Plus cihazı lenfatik akışı destekleyerek hem ciltte toparlanma ve sıkılaştırma, hem de detoks etkisini sağlar.
Lenf Drenaj
Özellikle selülit, lokal incelme ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.
Doreen Güzellik ve Estetik Merkezi
“Güzelliğine dair her şey”
Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik ve estetik konusunda sana en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde Algodermia ve Dr. Formula markalı ürünleri kullanmaktayız. Merkezimizde önem verdiğimiz konuların başında hijyen gelmektedir. Kullandığımız tüm ekipman (Tırnak makası, Pens, Törpü vb.) Diş laboratuarlarında kullanılan Otoklav sterilizasyon cihazları ile sterilize edilmekte ve her müşteri için tek kullanımlık olarak poşetlenmektedir. Hijyene verdiğimiz önem bununla sınırlı değildir. Merkezimizde müşteri için kullanılan her ürün o müşteriye özel olarak poşetinden çıkartılıp kullanılmakta olup başka bir müşteri için asla kullanılmamaktadır.  Bizleri farklı kılan bir diğer husus ise Personel eğitimlerimizdir.
1200 TL
%92indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar