Marmara Sanat'tan Oyunculuk Atölyesi

MARMARA SANAT'TAN OYUNCULUK VEYA SUNUCULUK-SPİKERLİK EĞİTİMİ! Hayatı bir oyun gibi görüyorsan, sevdiğin sanatçıları çok iyi taklit edebiliyorsan sen belki de doğuştan bir sanatçısın! Bunu anlamanın en güzel yolu oyunculuk eğitiminden geçmek diye düşünüyorsan bu fırsat tam senlik… Ses tonuna güveniyorsan ekran karşısında sunuculuk yapmak istiyorsan, işte sana fırsat! Keşfedilmeyi bekleme ilk adımı at.  

Marmara Sanat Akademisi’nin Beyoğlu ve Şişli şubelerinde 12 saatlik "Kamera Önü Oyunculuk veya Sunuculuk-Spikerlik" eğitimi yakala.co'ya özel indirimle kişi başı 550 TL yerine 89 TL!

SUNUCULUK & SPİKERLİK ATÖLYESİ

Sunuculuk ve Spikerlik Atölyesi'nde sana meslek becerisi kazandırmanın yanı sıra, kişisel olarak toplum hayatında sıradanlıktan fark edilen bir kişilik haline gelebilmenin kaplarını aralıyor. Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi sayesinde, farklı iş kollarında, değişen ve gelişen koşullara karşı daha donanımlı ve kendini daha rahat ifade edebileceğin, etkili sunum teknikleriyle mesleki sunumlarında daha başarılı olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsin.

DERS İÇERİĞİ:

Nefes, Diyafram, Ses, Artikülasyon, Fonetik (Konuşma Bilimi)

Diksiyon, Drama ve Yaratıcılık, Spikerlik - Sunuculuk Tekniği

Radyo-televizyon tekniği, Röportaj Teknikleri

Program Yapımcılığı, Hareket- Beden Dili, Toplu Konuşma

OYUNCULUK ATÖLYESİ

Sinema, dizi, tiyatro, reklam oyuncusu olmayı hedefleyen katılımcıları bilinçli ve ciddi bir eğitim ile yeteneklerini sergileyebileceği alanları açmak (Tiyatro – Sinema – TV) bu alanlarda rol oynama sorumluluğunu vermek ve sonucunda yaşanacak mutluluğu ve gururu beraber paylaşmak.

Oyunculuk ile ilk defa tanışan ya da amatör olarak oyunculuk yapan herkesin bilmesi gereken, temel bilgiler verilir.

DERS İÇERİĞİ:
Sahne Bilgisi ve Uygulaması
Rol Çözümleme
Doğaçlama-Rol-Mimik
Diksiyon-Ses Eğitimi
Hareket–Mim
Tiyatro Tarihi
Kamera önü Uygulamaları
Dans

Dersler; Ayda 12 saattir. Hafta içi veya hafta sonu sınıfları vardır.

Marmara Sanat Akademisi: Evrensel ve ulusal düzeyde, sanatın her alanında eğitim vermek üzere, usta- çırak ilişkisinin yanında Akademik bir müfredatla sanat eğitimindeki son gelişmeleri ve yeni yaklaşımları dikkate alarak deneyimli ve saygın eğitmen kadrosuyla sanatın merkezi ve üretim alanı İstiklal Caddesi, Yeşilçam Sokak’ta atölye çalışmalarını sürdürüyor. Hedeflerinde, sanata saygının temel değer olduğu verimli, yaratıcı ve akademik paylaşımlarla çağdaş, bilgili, entelektüel birikimi olan beklentileri aşan ve fark yaratan sanatçı adayları kazandırmaya devam ediyor.

Detaylı bilgi için: www.marmarasanatakademisi.com

Marmara Sanat Akademisi - BEYOĞLU

Adres: İstiklâl Cad. Yeşilçam Sok. No: 22 K:2 Beyoğlu /İstanbul

Tel: 0536 529 82 63-0536 304 98 20-0212 292 68 48

Marmara Sanat Akademisi - ŞİŞLİ

Adres: Koca Mansur Sok. No: 127 Mehtap Apt. D: 4 Şişli / İstanbul

Tel: 0536 304 98 20-0536 529 82 63
550 TL
%84indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar