Marmaray Hotel'de Masaj ve Hamam

MARMARAY HOTEL’DEN HAMAM, MASAJ PAKETLERİ! Burası sana da mı bir yerden tanıdık geliyor? Evet, çok normal. Çünkü burası, Adalar ve Marmara denizi manzaralı Marmaray Hotel… Çünkü burası, izlenme rekorları kıran "Uçurum" dizisinin setine ev sahipliği yapan Marmaray Hotel… Çünkü burası, "Tripadvisor" kullanıcıları tarafından Türkiye'nin en iyi hotelleri arasında gösterilen Marmaray Hotel.

Dahası var. Marmaray Hotel, ünlü konuklarıyla Türk misafirperverliğini sonuna kadar aralıyor. Bitmedi… Bu fırsat seçeneklerinden dilediğin hizmetlerle masaj yaptırabiliyor, rahatlıyor, bütün stresini ve yorgunluğunu unutuyorsun.

"Tripadvisor" kullanıcıları tarafından Türkiye'nin en iyi otelleri arasında gösterilen Marmaray Hotel seni masaja davet ediyor...

Yenikapı Marmaray Hotel'de ruhunu ve bedenini yenileyecek paketler yakala.co’ya özel indirimlerle;

•    Hamam, Sauna ve Jakuzi Kullanımı Kişi Başı 70 TL yerine 34,90 TL!

•    30 Dakikalık Kese - Köpük Masajı & Hamam Kullanımı Kişi Başı 95 TL yerine 44,90 TL!

•    50 Dakikalık Bali Masajı Kişi Başı 150 TL yerine 64,90 TL!

Marmaray’a 5 dk. mesafede!

Marmaray Hotel; Kapalıçarşı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul'un en gözde turistik mekanlarına yürüme mesafesindedir. Yenikapı Tren İstasyonu ve Yenikapı Feribot İskelesi 450 metre, Aksaray Tramvay Durağı ise sadece 500 metre uzaklıktadır. Atatürk Havaalanı'na arabayla 15 dakikada ulaşılabilir.

Daha fazla bilgi için: www.marmarayhotel.com

70 TL
%50indirim
34.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar