Mashattan Supra Spa'dan 50 Dk. Masaj

MASLAK MASHATTAN SUPRA SPA & WELLNESS'TA MASAJ VEYA OSMANLI HAMAMI! Yorgunluğunu üzerinden alacak, enerji kazandıracak, motivasyon sağlayacak, her şeyden önemlisi yaşamına keyif katacak Maslak Mashattan Supra Spa & Wellness'ta masajlar seni ve sevdiklerini bekliyor. Vücudunun ve ruhunun ihtiyacı olduğu tüm masaj ve haman seçenekleri bu fırsatta! Masaj veya Osmanlı Hamam paketleriyle yaşamına renk kat...

Maslak Mashattan Supra Spa & Wellness'tan, yakala.co'ya özel indirimle;

•    50 DAKİKA Masaj Seçeneklerinden Biri Kişi Başı 175 TL yerine 79 TL!

•    1 KİŞİLİK Osmanlı Hamamı Paketi 245 TL yerine 89 TL!

•    1 KİŞİLİK Osmanlı Hamamı Paketi ve Aromaterapi Masajı 450 TL yerine 169 TL!

Maslak SUPRA Spa & Wellness'dan Osmanlı hamam paketi!

Günün telaşından ve şehrin stresinden yorgun düşen ve arkadaşlarıyla keyifli bir gün geçirmek isteyenler için, profesyonel spa terapistleri tarafından uygulanan unutulmayacak bir “Osmanlı Hamamı” paketi...

Alacağın eşsiz hamam bakımında vücudun ölü derilerinden arınırken ruhunun şımartılmasının keyfine doyamayacaksın...

İçerik: Sauna kullanımı, kese ritüeli, köpük ritüeli, kil cilt maske uygulaması ile özel yüz masajı, saç yıkama ve saç nemlendirme uygulamaları, dinlenme (relax) alanında toksin giderici özel bitki çayı ikramı.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Maslak Mashattan Supra Spa & Wellness Hakkında:

Branşında uzman masaj terapistleri ile hizmet veren SUPRA SPA & WELLNESS‘da marifetli parmakların sihrinde unutulmayacak anlar yaşacak, zihninizin ve bedeninizin yenilediğinizi hissedeceksiniz… İçeriye adımınızı atar atmaz hissedeceğiniz muhteşem atmosferi ile alışılmışın dışında bir dinlenme ortamı sunan SUPRA Spa‘da, Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra birbirinden özel masaj ve bakım hizmetlerinden yararlanabilir, uzman terapistler eşliğinde dünyada en popüler hem spa terapi ve masajlarını hemde geleneksel Türk hamamında uygulanan sıra dışı bakım ritüellerini deneyimleme fırsatı sizi bekliyor.

Ücretsiz otopark mevcuttur.

175 TL
%55indirim
79 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar