Mercure Altunizade’de 2 Kişilik Tatil

MERCURE HOTEL ALTUNİZADE’DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA! İstanbul Anadolu yakasında merkezi bir yerde konaklamanın ayrıcalığı seni ve sevdiklerini bekliyor. Güne enfes bir kahvaltıyla başlayacak, gitmek istediğin yerlere kolayca erişim sağlayabilecek, keyifli alışverişler yapacak, İstanbul’u doya doya yaşayacaksın.

Mercure Hotel Altunizade’de yakala.co üyelerine özel;

●Standart Odada 2 Kişilik KAHVALTI HARİÇ Konaklama Gecelik 250 TL yerine 129 TL!

●Standart Odada 2 Kişilik KAHVALTI DAHİL Konaklama Gecelik 270 TL yerine 159 TL!

0-3 Yaş Çocuk Ücretsiz!

Mercure İstanbul Altunizade Hakkında:*

İstanbul'un Anadolu yakasında merkezi bir konumda yer alan Mercure İstanbul Altunizade Otel çağdaş bir tasarıma sahip. İş ve dinlenme amaçlı konukların ihtiyaçlarını karşılama konusunda örnek olarak gösterilen otel, İstanbul'un turistik yerlerine, alışveriş merkezlerine ve ticaret bölgelerine çok kısa bir mesafede. Bu modern otelde Wi-Fi, düz ekran TV'ler ve Spa bulunuyor. Otelin restoranında ve Brasserie'de gün boyunca çeşitli yiyecek ve içecekler sunuyor.

Bu Otelin Ekstra Özellikleri:

Mercure İstanbul Altunizade Otel, iş veya dinlenme amaçlı seyahatlerinde İstanbul'un alışveriş merkezlerine ve ticaret bölgelerine yakın konumuyla tüm ihtiyaçlarını karşılar. Mercure İstanbul Altunizade Otel, sana ve sevdiklerine huzurlu, konforlu bir konaklama sunuyor.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

250 TL
%48indirim
129 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar