Mezo Lazer Güzellik Bakım Paketi

MEZO LAZER’DEN GÜZELLİĞİNİ KONUŞTURACAK KOMPLE BAKIM PAKETİ! Biraz olsun koşuşturmaya ara vermenin tam zamanı!

Kendini biraz şımartmaya hazır mısın? Tüm vücut masajı ile bütün derdi tasayı bir kenara bırakacak, rahatlığın ve kendine verdiğin değerin keyfini çıkaracaksın…

Her zaman güzel görünmenin sırrı bu bakımda!

Adana’nın açıldığı günden beri en çok ilgi gören Güzellik Merkezi Mezo Lazer’de uzman eller tarafından profesyonelce uygulanacak bakımlarla günlerine yenilik ve güzellik katacaksın!

Cilt bakımı ile bedenine canlılık kazandıracak, yüz liftingi ile cildin eski gençliğine kavuşacak, yaşlılık belirtisi çizgilerden eser kalmayacak, ozon yağı vücut masajıyla ise bütün yorgunluğunu unutacaksın.

● Mezo Lazer Güzellik’ten güzellik bakım paketi %90 indirimle 250TL yerine 29 TL!

PAKET İÇERİĞİ:
•  1 Seans Cilt Bakımı
•   1 Seans Yüz Liftingi (Cilt gençleştirme, şekil verme)
•   1 Seans Ozon yağı ile Tüm Vücut Masajı (Ortalama 20-30 dakika arası)

Cildin bu bakımla bebeksi yumuşaklığına kavuşurken, bedenin sağlıkla ışıldayacak çünkü ozon yağının mucizevi etkilerini hemen hissedeceksin.

Yüz Liftingi:

Doğal yaşlanma süreci içinde, hücre yenilenmesinin azalması ile beraber, yüzümüz eski diriliğini kaybeder, cildimiz sarkar, gevşer. Yüz Liftingi, yüz bölgesindeki ana kas grupları çalıştırılarak çok kısa bir sürede cildin sıkılaşmasını sağlanır.

Mezo Lazer, profesyonel anlamda Adana’nın çok merkezi yerinde hizmet veren tek adres!

Mezo Lazer’de istenmeyen tüylere çözüm uygulamaları, Kavitasyon, Radyo Frekans (RF), Pasif Jimnastik, Cilt Bakımı, Kaş Dizaynı, Manikür, Pedikür, Protez Tırnak uygulamaları yapılıyor.

Mezo Lazer Güzellik Salonu sayesinde kadınlar hayal ettikleri görünüme kavuşmanın keyfini yaşayacak!

250 TL
%88indirim
29 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar