Mimaroba Spa Fit’te Masaj Paketleri

SPA & FIT MİMAROBA’DA MASAJ, SAUNA, BUHAR ODASI VE HAMAM PAKETİ! Spa & Fit farkıyla masaj…

Kaliteli hizmetler, dört dörtlük paketler…

İşler hiç bitmiyor ama bazen pilim bitiyor diyorsan ve uzanmakla, uyumakla dinlendiğini hissedemiyorsan iyi bir masaj ve spa hizmetine ihtiyacın var demektir.

Bugün yarın diye erteleme, bu fırsatla kendini tazele!

Mimaroba Spa & Fit, stresten arınman, yorgunluğunu geride bırakman ve enerji kazanman için kapılarını açıyor.

Mimaroba Twins Sport Club içinde yer alan Spa & Fit’ten dört dörtlük masaj ve spa hizmeti!

• 30 Dakika Kese Köpük Masajı 120 TL yerine 59 TL!    

• 50 Dakikalık Masaj Çeşitlerinden Dilediğin Biri 160 TL yerine 69 TL!

• 50 Dakikalık Masaj Seçeneklerinden Dilediğin Biri + 30 Dakika Kese Köpük 280 TL yerine 119 TL!

50 DAKİKALIK MASAJ SEÇENEKLERİ: Kese-Köpük, İsveç, Bali, Aramoterapi, Klasik    

ISLAK ALAN KULLANIMINA NELER DÂHİL?
-Hamam
-Sauna
-Buhar odası

HANGİ MASAJI SEÇMELİYİM DİYORSAN…

*Kese-Köpük Masajı:
Türk Hamamında ortaya çıkmış olan, vücudunuzu tüm ölü derilerden, yorgunluklardan arındıracak bir masajdır. Bu masaj sonunda cildiniz bir bebeğin cildi gibi yumuşak ve pürüzsüz olacaktır.
Keseyle birlikte yapılan Köpük Masajı, kan dolaşımını hızlandırır ve vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bu masajın ayrıca dinlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır.

*İsveç Masajı:
Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

*Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

*Klasik Masaj:
Anatomik ve fizyolojik esaslara dayalı olarak, Vena ve Lenfa sistemi istikametinde çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.

*Bali Masajı
Bali masajı, kuru ve pürüzlü cildi yumuşatıp güçlendirirken sırttaki toksinleri giderir. Sırt bölgesi problemlerinde, balın toksin atıcı ve doğal iyileştirici etkisini ellerle vakum tekniği ile vücuda geçiren etkili bir masajdır.

120 TL
%51indirim
59 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar