Morione Hotels Karaköy'de Masajlar

MORIONE HOTELS KARAKÖY'DE 50 DK. MASAJ VE SPA PAKETLERİ! İstanbul’da hep bir yerlere yetişmekten yorgun düştüysen, bitmek bilmeyen trafiği, her gün iş ve ev stresini üzerinden atmak istiyorsan sana harika bir teklifimiz var. yakala.co üyeleri bu fırsata bayılacak… Şöyle bütün gerginliğini unutacağın, kendini kuşlar kadar hafif hissedeceğin masaj paketleri seni Morione Hotels Karaköy'de bekliyor.

Morione Hotels Karaköy'de yakala.co’ya özel indirimle;

● Hamam ve Kese & Köpük Masajı + Kokteyl Meyve Suyu ikramı Kişi Başı 130 TL yerine 60 TL!

● 50 DK. Dilediğin Masajlardan Biri + SPA + Hamam Kullanımı Kişi Başı 200 TL yerine 89 TL!

● 50 DK. Dilediğin Masajlardan Biri + SPA + Hamam Kullanım + Şarap İkramı Kişi Başı 230 TL yerine 100 TL!

●Gelin Hamamı Paketi (maksimum 7 kişi) 550 TL yerine 220 TL!

GELİN HAMAMI PAKETİ…

SPA, sauna, buhar odası, Türk hamamı kullanımı;  Gelin hamamları, kına geceleri ve çift ya da toplu arkadaşlar için 3 saatlik kullanım ayrıca meyve suyu koktely ikramımızdır.

Masaj Seçeneklerini rezervasyon esnasında işletmeden öğrenebilirsin.

Morione Hotels Karaköy Hakkında…*

Karaköy Yolcu Terminali’nin karşısında kıymetli bir köşeyi aldık, tarihi dokuya sadık kalarak yeniden bir bina inşa ettik.

Küçük bir saray havası verebilmek için doğadan faydalandık; otel girişini rock brown ve cream royal mermer ile süsledik, banyolarımızı ise Thassos mermeri ile kapladık. Sonra ahşaba şekil verdik, Avusturya’dan gelen parkelerimiz odalarımıza ayrı bir sıcaklık kattı, bu otel için özel tasarlanmış tüm mobilyalar ahenkle parladı.

Otelimizin her köşesi özel olsun istedik, Ulf Moritz imzalı duvar kağıtları ile duvarlarımızı renklendirdik ve üzerlerine bizim için çok özel olan sanatçıların imzalarını taşıyan tablolar astık, sanat olmadan soğuk kalıyordu duvarlar.

Sizin rahatınızı sağlamak ve beklentilerinize cevap verebilmek adına odalarımızı büyüklük ve konumlarına göre sınıflandırdık ancak her odamızda konfor ve teknolojiyi aynı tuttuk.

SPA/Hamam…

Düşündük ki, siz misafirlerimize Türk kahvesinin yanı sıra başka bir geleneksel hizmet daha sunalım.

Böylece içinde Türk hamamının da yer aldığı Lev Spa’yı geliştirdik. Yorucu bir İstanbul turunu tamamlayıp otelinize döndüğünüzde rahatlayabileceğiniz ve geleneksel Türk banyo ritüellerini yaşayabileceğiniz bir alan yaratmış olduk.

*Genel Tanıtım Metnidir.

Detaylı Bilgi için: www.morionehotels.com
130 TL
%54indirim
60 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar