Müzikli Çocuk Oyunu "Kutup Macerası"

Mo ile Mi kardeşler kutuplarda yaşayan iki eskimo çocuğudur. Günün birinde balık yakalamak için yola çıktıklarında kutup ayısı Ponpi'nin acı içinde kıvrandığını görürler. Fok balığı Foki'yi yakalamak için avcı Kimo tarafından bırakılan bir kapana basmıştır Ponpi.

Mo ile Mi kardeşler, Ponpi'yi kapandan kurtarırlar. Ancak durum bu kadar kolay değildir. Kimo'nun yardımcısı olan penguen Simoki avcı Kimo'ya yardım etmesinin bir hata olduğunu anlayınca kahramanlarımızla işbirliği yapıp Foki'yi avcı Kimo'nun tuzaklarından kurtarıp, Kimo'ya da unutamayacağı bir ders verirler.

"Küresel ısınmanın kutuplarda yarattığı tehlikenin işlendiği, para hırsı içindeki insanoğlunun çevreye verdiği zararların anlatıldığı, geri dönüşümün faydalarının ayrıntılarıyla çocuklara aktarıldığı oyunumuz, çocuklarda çevre bilincinin ve geri dönüşümün faydalarının anlatıldığı eğitici, eğlenceli, danslı ve müzikli bir çocuk oyunudur."


Fırsat 19 Mart Pazar | Saat 12:00'de | Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlik için geçerlidir.

Rezervasyon Zorunludur.

Rezervasyon için, oyun adı, tarih ve saati ile katılımcılardan bir kişinin ad soyadını, rezervasyon@istanbulkumpanyasi.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

Yan yana oturma garantisi vardır.

Biletler 30 dakika öncesinde İstanbul Kumpanyası yetkilisinden temin edilebilir.

Detaylı Bilgi için 0553 435 02 62

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Birden fazla fırsat kuponları için yan yana oturma garantisi vardır.
25 TL
%40indirim
14.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar