Near Port Otel’de 2 Kişilik Konaklama

KURTKÖY NEAR PORT OTEL’DE HAFTA SONU 2 KİŞİLİK KONAKLAMA! İstanbul’un keşmekeşinden uzak huzurlu bir tatil arayanlara, konforlu bir konaklama sunuyoruz. İster iş için istersen tatil için gelmiş ol kendi evindeki rahatlığı bulacağın sımsıcak bir atmosfer seni ve sevdiklerini bekliyor.
Near Port Hotel; İstanbul’un gelişmekte olan yerleşim bölgesi Yenişehir’de Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km olan mesafesi, TEM otoyolu, D-100 karayolu bağlantıları, Pendik yüksek hızlı tren istasyonu, Kartal metro istasyonu ile Eskihisar ve Pendik Feribot iskelelerine olan yakınlığı ile hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşımı kolaylıklarına sahip olup şehrin karmaşasından uzak iyi bir konumda yer alıyor.
Near Port Hotel’e çok yakın mesafelerde alış veriş merkezleri, marinalar, gezilebilecek yer ve aktivite imkanları bulunuyor. Near Port Hotel, Türkiye’nin önemli üniversiteleri ve sanayi ve teknoloji bölgelerine de çok yakın bir noktada olup iş veya tatil amaçlı seyahatlerde kolay ulaşım ve konaklama imkanı sunuyor.
Kurtköy Near Port Otel’de, yakala.co’ya özel indirimle:
●Business Odada 2 Kişilik KAHVALTI HARİÇ Konaklama Gecelik 200 TL yerine 109 TL!    
●Standart Odada 2 Kişilik KAHVALTI DAHİL Konaklama Gecelik 220 TL yerine 139 TL!
Pendik Kurtköy, Nearport Hotel Hakkında:*
Near Port Hotel, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Pendik Kurtköy'de hizmet vermektedir. 3 farklı tipte toplam 96 odası, uluslararası lezzetlerin sunulduğu a la carte restaurantı, patisserie’si, spa&fitness merkezi, toplantı ve yemek organizasyonları için 4 adet salonu ve açık hava teras alanı ile hizmet vermektedir. Otelimiz İstanbul Anadolu yakası ve İzmit Gebze bölgesinin önemli sanayi ve teknoloji bölgelerine oldukça yakın bulunmaktadır.
Near Port Hotel, TEM otoyolu ve D100 karayolu arası bağlantı yollarının oluşturduğu Kurtköy kavşağına bitişik Yenişehir merkezindeki Osmanlı Bulvarının en kilit noktasında konumlanmıştır. Otelimiz Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 2 km mesafededir. Diğer taraftan Eskihisar ve Pendik feribot iskeleleri, Pendik Hızlı Tren İstasyonu ile Kartal Metrosuna yakınlığı nedeni ile hava-kara-deniz ve demiryolu ulaşımında kavşak bir noktada bulunmaktadır.
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanından her 15 dakikada bir Havataş ve İETT E10 numaralı otobüsleri ile Kadıköy ve Taksim’e rahat bir ulaşım sağlanmaktadır. Near Port Hotel, İstanbul Anadolu yakası ve İzmit Gebze bölgesinin önemli önemli organize sanayi bölgelerine ve bu bölgede kurulu üniversitelere oldukça yakındır. AVM’ler ve vakit geçirebileceği yerlere yakınlığı; Near Port Hotel şehrin merkezindeki Osmanlı Bulvarı üzerindeki çarşıda konumlanmıştır. İstanbul’un en çok ziyaretçisi sayısı ile ünlü Viaport Outlet Alışveriş merkezine 2 km mesafededir. Pendik Marin Türk İstanbul City Marina, Tuzla Viaport Marina ve çevredeki diğer AVM’ler misafirlerimizin vakit geçirebileceği diğer mekanlardır. Near Port Hotel, tüm bu özellikleri ile bu bölgeye iş ziyaretinde bulunan veya tatil amaçlı seyahat eden misafirler için iş yerlerine yakın, sosyal hayattan kopmadan, ulaşımı kolay, rahat, sessiz ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Near Port Hotel, tüm bu özellikleri ile bu bölgeye iş ziyaretinde bulunan veya tatil amaçlı seyahat eden misafirler için iş yerlerine yakın, sosyal hayattan kopmadan, ulaşımı kolay, rahat, sessiz ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.
Detaylı Bilgi için:  http://www.nearporthotel.com

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar