Nişantaşı Katanella’da 10 Seans İncelme

KATANELLA’DA YAZ ÖZEL 10 SEANSLIK İNCELME PAKETİ! Güzellik ve incelik için profesyonellik…

Selülitlerden kurtulmak ve ince bir form kazandırmak amacıyla destek olacak bir fırsat. 2013 yıllından beri Nişantaşı'nda hizmet veren Katanella Güzellik, profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile her kadının ihtiyacı olan tüm güzellik hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortamda sunuyor.

•  Nişantaşı - Valikonağı Caddesi’nde yer alan Katanella Güzellik’te 10 Seans İncelme Paketi 600 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 69 TL!

***UYGULAMA BİLGİLERİ***

│İNCELME PAKETİ│

İncelme Paketinde Neler Var?

5 Seans G5 Masajı  (15 dk)

5 Seans Magic Probe (15 dk.)

Magic Probe nedir?

Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.  27–40 Khz lik darbeler 1,7 Mhz operasyon frekansına bindirilerek farklı cilt tipleri için rezonans sorunları ortadan kaldırılmıştır. Bölge deformasyonuna göre 12 seans kâfidir. İlk seanstan sonra netice fark edilir ve 6. seansta olgunluğa erişir. Vücudun yağ stoku ile mücadele edilmesi gerekirken, su rezervinize saldırı maalesef ki daha basit ve etkileyici. Sarkık cilt, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerji aktarımı epidermden başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindeki derimizde herhangi deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşur. Bölge
deformasyonuna göre 8 seans kürler oluşmaktadır. İlk seanstan sonra netice fark edilir. Dikkat etmemiz gereken seansa girmeden yaklaşık 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekmektedir. Metabolizmamızın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için ve seans sonunda ilk 20 dakika herhangi bir şey yemiyoruz.

*Tek seansta kaç santimetre incelebilirim?

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5 cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ila 4 cm’lik sonuçlar olağandır.

*Hangi bölgelerde uygulanır?

Uygulama yapılan bölgeler karın, göğüs, sırt, bel, basen, boyun, kol ve bacaklar.

*Seans esnasında acı hissedilir mi?

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.

*Zararı var mıdır?

Yüksek frekanslı ses dalgaları ev tipi müzik setinden daha zararlı değildir! Ultrasonik probe’u bir haporlör gibi görürsek, gücü müzik setimizden çok düşük, frekansı ise duyma sınırımızın %80 kadar ötesidir.    

Seansa girmeden ve seans sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.

*Sonuç kalıcı mıdır?

Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adipositin barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır.

Kimler seansa giremez?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes yararlanabilir.

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı, hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazlalıklara ve selülitli bölgelere etki eder. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.

G5 masajı özellikle bölgesel incelmede kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırır, selülitli bölgelerin giderilmesini sağlar, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır, esneklik ve vücutta incelik sağlar.

Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. Bölgesel olarak yapıldığında her seans 20 dk. sürer. Masaj sırasında kullanılan aromaterapik yağlarda etkiyi desteklemektedir. İncelme ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?
-Rahatlama
-Cilt sıkılaştırma
-Bölgesel incelme
-Cildin esnekliğini sağlama
-Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır

http://www.katanellaguzellik.com

Katanella Güzellik’in uzman bilgisi, kaliteli ürünleri ve üstün teknolojisi ile incelmenin yanı sıra kusursuz tırnaklar için de hizmet veriyor.

600 TL
%89indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar