Nişantaşı Katanella’da Ameliyatsız Yüz Germe

NİŞANTAŞI KATANELLA’DA 6 SEANS AMELİYATSIZ YÜZ GERME BAKIMI İLE GENÇ CİLT! Nişantaşı Katanella Güzellik Uygulama Bilgisini Anlatıyor │ Ameliyatsız Yüz Germe
Yaşın ilerlemesi ile birlikte deride gevşeme, sarkma sorunu oluşmaktadır. Yüz kaslarını güçlendirici lifting cihazları kullanılarak deri altı dokuları güçlendirilir. Derinin azalan tonunu artıran, dolaşımını, beslenmesini sağlar, güçlendirir ve kırışıkları açar. Bu programda amaç kolajeni tetikleyerek, hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak, hücre yenilenmesini artırmak. Cildin kolajen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak. Kırışıklıkları görünür şekilde azaltır. Bu program sonrasında gergin ve esnek bir cilt ortaya çıkar.
• Nişantaşı Katanella Güzellik’te 6 Seans Ameliyatsız Yüz Gençleştirme - Germe Bakımı 800 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 99 TL!
2013 yıllında Nişantaşı'nda hizmete giren Katanella Güzellik, profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile her kadının ihtiyacı olan tüm güzellik hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortamda sunuyor.
Şehrin en prestijli semti Nişantaşı, sadece şık restoranları, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaları ile değil, güzel ve bakımlı kadınları ile de son derece gözde bir yer.
Nişantaşı’ndaki kadınların güzellik sırrı olan Katanella Güzellik, İstanbul’un birçok semtinden gelen konuklarını da Nişantaşı zarafetine kavuşturuyor.
 
800 TL
%88indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar