Nişantaşı Katanella’da Cilt Bakımı

NİŞANTAŞI KATANELLA’DA 12 AŞAMALI CİLT BAKIMIYLA HOLLYWOOD IŞILTISI 12 Uygulamalı Profesyonel Formülle Hollywood kadınlarının ışıltısına kavuş…

Mevsimsel faktörler, stres, kötü beslenme alışkanları, sigara gibi nedenlerden dolayı yeterince nemlendirilmeyen ciltte ise gerilme, çatlama ve kuruma oluşuyor. Nişantaşı Katanella Güzellik, La Cremerie ürünleri ile profesyonel ve mükemmel uygulama yapıyor, 12 aşamalı, 60 dakika süreli cilt bakımı ile kadınları, ışıltılı bir güzelliğe kavuşturuyor.

Özellikle Yazda ve Sonbaharda Cilt Bakımı İhmale Gelmez…

Nişantaşı Katanella Güzellik’te La Cremerie Ürünleriyle 60 Dakika 12 Uygulama ile Profesyonel Formül!

Cildin derinlemesine temizlenmesiyle başlayan bakım işlemi, cildin yapısına göre farklı yöntemler ve farklı ürünler gerektirir. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta, sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bu yüzden her cildin ortalama ayda bir defa profesyonel cilt bakımına ihtiyacı vardır. Profesyonel cilt bakımında bu ölü hücreler ve cildin aşırı yağ salgısından oluşan artıkları ciltten uzaklaştırılarak cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Cilt yapısına uygun ürünlerle cildin yağ ve nem oranı dengelenir. Cildiniz temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Derinlemesine temizleme, besleyici, nemlendirici yağ ifrazatını önleyici ve hassasiyet giderici spesifik maskeleri ve serumlarla kombine edilerek daha dinlenmiş ve sağlıklı bir cildiniz olacaktır. Cildimiz UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, yanlış beslenme gibi nedenlerle sağlığını kaybeder. Cildimizin sağlığı ve güzel görünmesi için, temizlik ve bakımına özen göstermek ger
ekir. Yaşla birlikte oluşacak kırışıklık ve yıpranmalar cilt bakımı ile önlenebilir. 18 yaşından sonra cildinde hiçbir problem olmayanların dahi, ayda bir kez cilt bakımı yaptırması önerilir. Sivilcelerin giderilmesi, hücre onarımı, nem oranının düzenlenmesi, ince çizgilerin azaltılması içinde cilt bakımı uygulanmaktadır.

• Nişantaşı Katanella Güzellik’te Profesyonel Cilt Bakımı Paketi 150 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 49 TL!

Dünyaca ünlü marka La Cremerie ürünleriyle…

60 DAKİKALIK PROFESYONEL CİLT BAKIMI AŞAMALARI:

*Dekolte kısmından başlayarak cilt temizleme
*Tonik
*Peeling uygulaması
*Ozon ve buhar uygulaması
*Siyah nokta temizliği
*Yüksek frekans
*Bakım maskesi
*Serum
*Nemlendirici
*Yüz masajı
*Göz kremi

2013 yıllında Nişantaşı'nda hizmete giren Katanella Güzellik, profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile her kadının ihtiyacı olan tüm güzellik hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortamda sunuyor.

Şehrin en prestijli semti Nişantaşı, sadece şık restoranları, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaları ile değil, güzel ve bakımlı kadınları ile de son derece gözde bir yer.

Nişantaşı’ndaki kadınların güzellik sırrı olan Katanella Güzellik, İstanbul’un birçok semtinden gelen konuklarını da Nişantaşı zarafetine kavuşturuyor.

Katanella Güzellik’in uzman bilgisi, kaliteli ürünleri ve üstün teknolojisi ile kusursuz tırnaklar ve vücutlar!

150 TL
%67indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar