Nispet Kuaför’de Sir Ağda

FGN KUAFÖR VE GÜZELLİK'TEN SİR AĞDA PAKETİ! Teninin pürüzsüzlüğünün ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek yok. O yüzden direk sadede geliyoruz ve sana muhteşem bir fırsat sunuyoruz!
Fırsatı değerlendir, hem cildine hem kendine muhteşem bir iyilik yap! Uygulama sonrasında pürüzsüz teninin ipeksi yumuşaklığıyla anın tadını çıkar! Kaşların ifadene yansısın, güzelliğin bu bakım paketleriyle konuşsun.
FGN Kuaför ve Güzellik Salonu'nda yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Komple Sir Ağda Uygulaması Kişi Başı 35 TL yerine 14,90 TL!
Cildindeki bu muhteşem hissi çok seveceksin! Profesyonel uygulama ile farkı yaşayacak, aldığın kararda ne kadar iyi ettiğini kolayca anlayacaksın! Fırsatı kaçırma, pürüzsüz cilde sahip olma şansını da kaçırma!
Sir Ağda Nedir?
Sir ağda, çam ağaçlarından toplanan farklı reçinelerin, balmumu, yağlar gibi diğer maddelerle karıştırılıp bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır.
Klasik Ağdadan Farkı:
Ana maddesi şeker olan klasik ağdanın aksine, sir ağda reçineden yapıldığı için hem çok daha kuvvetli ve etkilidir, hem de kesinlikle kıl köklerini beslemez. Düzenli ve uzman tarafından uygulandığında istenmeyen tüyleri seyrekleşir, cılızlaştırır, çıkış süreleri uzatır.
Sir Ağda, hazırlanışının kolaylığı, hazırlık ve işlem süresinin kısalığı, bol çeşit imkanının bulunması, ardından duş gerektirmemesi (su ile değil yağ ile çözülür), daha hijyenik ve sağlıklı oluşu, profesyonel kullanıma yönelik olması ile de klasik ağdadan daha kullanışlı bir yöntemdir.
Ne Kadar Etkili?
Sir Ağda, çok kuvvetli bir ağda türüdür, en kısa tüyleri dahi kökünden, kılı besleyen yağ kesesi ile beraber alır. Kılların tekrar çıkma süreci uzar; yeni çıkan kıllar zaman içerisinde gitgide daha zayıflar ve cılızlaşır.
Ne Kadar Güvenilir?
Bitkisel ve son derece hijyeniktir. Sir ağda yapılırken kullanılan, kartuş ağda, spatulalar ve ağda kağıtları tek kullanımlık olduğundan, kişiye özel hijyenik uygulama sağlar. Üstelik sir ağda kılı kökünden alan diğer yöntemlere nazaran daha ağrısız ve acısızdır.
35 TL
%57indirim
14.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar