No 19 Boutique Hotel & SPA- Masaj, Hamam

NO 19 BOUTIQUE HOTEL’DE 1 KİŞİLİK VEYA 2 KİŞİLİK MASAJ, HAMAM, SPA! Bu çok özel atmosferde gözlerini kapat ve kendini rahatlatıcı anlara bırak!
Mis kokulu suların ve buğuların buluştuğu, huzurun aydınlık dünyasına, duyuların senfonisine hoş geldin! Bedenini ve ruhunu mutluluğa taşımak için gereken her şey No 19 Boutique Hotel & Spa Wellness Center’da!
Hamam, buhar odası, sauna ile hizmetleri ile âdeta yeniden hayat bulacaksın…
Çankaya, No 19 Boutique Hotel & SPA Wellness Center’da;
● 1 Kişi için 30.dk Masaj ve Spa Kullanımı (Hamam + Buhar Odası + Sauna) 119 TL yerine 59,90 TL!
● 2 Kişi için 30.dk Masaj ve Spa Kullanımı (Hamam + Buhar Odası + Sauna) 420 TL yerine 79 TL!
MASAJ SEÇENEKLERİ;
Aromaterapi
Klasik İsveç masajı
Derin doku masajı
Refleksoloji
No 19 Boutique Hotel
Türkiye'nin kalbi Ankara'da, bürokrasi ve iş dünyasının merkezi Çankaya'da konumlanmış olan No19 Boutique Hotel, siz misafirlerine kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyor. Toplam 34 odası, özel tasarlanmış SPA'sı, restoranı ve barı ile otelde, misafirleri rahat ettirmek için her detay düşünüldü.
Merkezi konumu ile bütün bakanlıklara, büyükelçiliklere, birçok iş merkezine ve çevre yolu bağlantısı ile havaalanına yakın olan otel, minimalist ve modern tasarımı ile de dışarıdaki kalabalıktan bunalanlar için, bir ev konforu sunuyor.
İster yurtdışında eğitim almış sertifikalı masör ve masözlerle günün yorgunluğunu at, ister SPA'da keyif sür, istersen de restoranda ödüllü şeflerin hazırladığı enfes yemeklerinin tadına bak!
Daha detaylı bilgi için http://www.no19hotel.com
119 TL
%50indirim
59.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar