Novotel Istanbul’da 50 Dk. Masaj

NOVOTEL ISTANBUL CITY WEST’TE 50 DK. CANLANDIRICI MASAJLAR! Şimdi yılların yorgunluğunu üzerinden atmaya ve kendine biraz zaman ayırmaya ne dersin?

50 dakika boyunca kendini Novotel’deki konusunda uzman, profesyonel ellerine, fiziksel ve ruhsal dinlentiye bırak!

Kennedy Caddesi’nde bulunan Novotel Istanbul City West’ten yakala.co üyelerine özel indirimle:

● 1 Kişilik 50 Dk. Masaj 150 TL yerine 74 TL!

Masaj Seçenekleri:
• İsveç Masajı
• Aroma Terapi Masajı

İsveç Masajı:
Uzmanlar; vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.
Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.

Aromaterapi Masajı:
Aroma Terapi masajı aromatik yağlar ile yapılan masajdır. Çeşitli meyve ve bitkilerin özlerinden elde edilen yağlarla uygulanan terapi yöntemidir. Aromatik yağlar vücuda masaj ile yedirilerek, iyileştirici ve dinlendirici özelliği sayesinde rahatlatır ve vücudu besler.

NOVOTEL HAKKINDA*

Huzurlu bir tatil veya stressiz bir iş gezisi…

Ziyaret hangi amaçla olursa olsun Novotel yıl boyu seni şehrin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Samimi ve sofistike ortamı ile Novotel'de yemekler bir ziyafete dönüşür. Sınırsız internet erişimi, şehir ve turistik yerlere ücretsiz servis imkânları, şehir merkezine yakın konumu ile dış dünyayla bağlantı kesilmez. İstanbul'un eşsiz silüetini izleyebileceğin deniz manzaralı odalarda tatil, unutulmaz anılara dönüşür.

*genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz.

150 TL
%51indirim
74 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar