NRC Center’da Ormanda Macera ve Lezzet

NRC CENTRE’DA ORMANDA MACERA: PAINTBALL, ATLA GEZİNTİ VE DAHASI… Sevdiklerinle birlikte bütün gün keyifli bir gün geçireceğin bir yer arıyorsan bu fırsat kaçmaz! Mesela, arkadaşlarınla birlikte paintball ve okçuluk eğlencesine davetlisin. Peki, at gezintisine çıkmaya ne dersin? Unutulmaz zamanlar için opsiyonunu seç, keyfine bak!

NRC CENTRE 12 dönüm arazi içerisinde içinde binicilik, yüzme, paintball aktiviteleri, sanat atölyesi, spor aktiviteleri (survivor park, futbol, su parkuru) , gibi birçok çocuk ve yetişkine dayalı doğayla iç içe bir etkinlik mekanı. Tesisimiz köy kahvaltısı ve mangal et çeşitleri ile seni ve sevdiklerini bekliyoruz. Her çeşit meyve ağaçları ve yürüyüş alanlarına sahip… Üstelik doğa ve huzurun, kuş sesinin, rüzgarın, oksijenin bol olduğu İstanbul’un kalabalığından uzak etkinlik tesisidir.

NRC Centre’da 12 dönümde okçuluk, paintball, atla gezinti, kahvaltı keyfi;

● Okçuluk & Atla Gezinti Kişi Başı 40 TL yerine 29,90 TL!

● 50 Kapsül Paintball & Atla Gezinti & Okçuluk & Serpme Köy Kahvaltısı & Izgara Tavuk Menü Kişi Başı 150 TL yerine 69,90 TL!

MENÜLER:

IZGARA TAVUK MENÜ: Pilav, tavuk, patates kızartma ve köz domates, salata, meşrubat

SERPME KAHVALTI MENÜSÜ: 4 çeşit peynir, kaşar peynir, yeşil zeytin, siyah zeytin, salam, nutella, kayısı reçeli, vişne reçeli, bal, tereyağı, domates, salatalık, biber, sahadan yumurta, sigara böreği, patates kızartması, sınırsız çay

BİNİCİLİK FAALİYETİ: Binicilik faaliyetimiz açık manej, kapalı manej ve arazimizim meyve ağaçlarıyla dolu yeşil yolunda gerçekleşmektedir. 3 tane büyük adet 9 tane pony atlarımız çocuk ve yetişkin için profesyonel ellerde hobi ve eğitim şeklinde hizmet vermektedir.

PAINTBALL: NRC Centre tesisimizde bulunan paintball sahamız doğal bir ortam içerisindedir. Kapalı sahalar ve yapay sahalara kıyasla ferah bir ortamın içeresinde paintball oynamanın farkını görün. Ayrıca tesisi içerisinde binicilik, yüzme, spor, survivor park ve çocuklar için su parkuruda bulunmaktadır. Yemek ve bir şeyler içmek istediğinizde cafemiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır. Tesisimizde kendinize bir gün ayırın ve eğlenceyi en doğallığıyla yaşayın.


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar