Ofisim İstanbul Emirşeyh’de Kahvaltı

OFİSİM İSTANBUL MALTEPE MEŞHUR EMİRŞEYH’DE KAHVALTI RESİTALİ! Çok şık bir restoran olan Emirşeyh, lezzetleri ve atmosferi ile yüksek bir kalitede hizmet veriyor. Özenli servis anlayışı, her damak tadına hitap eden menü seçenekleri ile konuklarını ağırlayan  Emirşeyh Köfte ve Baklava Salonu, 1950’den bugünlere daima lezzet ve daima memnuniyet prensibiyle markalaştı.

Meşhur Emirşeyh Köfte ve Baklava Salonu, ailelerin, çiftlerin, arkadaşların ve iş gruplarının kahvaltı programları için mükemmel bir seçim…

KAHVALTI TABAĞINDA NELER VAR?
◦ Peynir çeşitleri
◦ Zeytin çeşitleri
◦ Bal ve reçel çeşitleri
◦ Balon pide
◦ Sınırsız çay
SERPME KAHVALTIDA NELER VAR?
◦ Kır pidesi
◦ Patates tava, kızartma tava
◦ Çeçil peynir, kaşar peynir
◦ Zeytin çeşitleri
◦ Reçel çeşitleri, tereyağı, bal
◦ Menemen
◦ Yumurta
◦ Pide ekmek
◦ Sınırsız çay

Meşhur Emirşeyh Köfte ve Baklava Salonu’nun Ofisim İstanbul – Maltepe şubesinde yakala.co özel indirimleriyle…

Kahvaltı Tabağı:
• 1 Kişilik Kahvaltı Tabağı 25 TL yerine 15,90 TL!    
• 2 Kişilik Kahvaltı Tabağı 50 TL yerine 29,80 TL!    
• 4 Kişilik Kahvaltı Tabağı 100 TL yerine 55,60 TL!    

Serpme Kahvaltı:
• 1 Kişilik Serpme Kahvaltı 35 TL yerine 23,90 TL!    
• 2 Kişilik Serpme Kahvaltı 70 TL yerine 45,80 TL!    
• 4 Kişilik Serpme Kahvaltı 140 TL yerine 87,60 TL!

Emirşeyh Köfte’den…

Emirşeyh Köfte & Baklava Erzurum’da 3, İstanbul Maltepe (Ofisim İstanbul)’da 1 şubesi ile hizmet vermektedir. (*Bu fırsat yalnızca İstanbul şubesinde geçerlidir.)

Nedim Bayram, 1950 yılında seyyar arabada başlattığı farklı bir anlayışta köfte üretme faaliyetine titizliği, gayreti ve çabalarını ekleyerek öncesinde tüm Erzurum halkının takdirini toplamış sonrasında yaptığı iş ve ürettiği hizmetin karşılığını seyyar arabasının başında uzun köfte kuyruklarıyla almıştır. Zaman içinde; bulunduğu semtin adını da alarak “EMİRŞEYH” olarak markalaşmış ve 2004 yılında marka tescili onaylanmıştır. EMİRŞEYH, özellikle Kurumsal Restoran olarak Türkiye'nin önde gelen firmasıdır.

Kalite Politikamız

Restoranlarımıza tek bir merkezden üretim ve sevkiyat yapılmaktadır. Et ürünlerimiz Erzurum yöresinde Emirşeyh’in çiftliklerinde yetişen hayvanlardan temin edilmektedir. Türk Gıda Kodeksine uygun, gerekli izin belge ve onaylar alınmış olarak üretim gerçekleştirilmektedir. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesine ve doğal yollar dışında gerçekleşen herhangi bir işleme tabi tutulmaz. Restoranlarımızda merkezi olarak belirlenmiş kriter ve standartlarda pişirme ve servis yapılmaktadır. Firmamızda sürprizlere ve tesadüflere yer verilmemektedir. Yemeklerimizin lezzetini öncelikle içine kattığımız sevgiden ve müşterilerimize verdiğimiz değerden almaktadır.

Hijyen Politikamız

Mekân temizliği, ürün temizliği, malzeme temizliği ve insan temizliği… Konusu yemek olan bir müessese için asla olmazsa olmaz kuraldır. Tüm personelimize Periyodik Hijyen Eğitimleri verilmektedir. Yönetici Personelimiz Gıda Mühendisi tarafından yapılan denetimler ile de firmamızda hijyen bir ortam sağlanmaktadır.

Sağlık, temizlik yani hijyen temel prensibimizdir. Mekânı insanlarla bir bütün olarak düşündüğümüz için en rahat ortamın temiz ortam ile mümkün kılındığını biliyor ve müşterilerimize bu düstur ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

25 TL
%36indirim
15.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar