Ofisim İstanbul Emirşeyh’de Menüler

OFİSİM İSTANBUL MALTEPE MEŞHUR EMİRŞEYH’DE KEBAP MENÜLERİ!  1950’DEN BUGÜNE GELEN USTALIK İLE…

Tarih kokan lezzet.

Lezzet kâşifleri kaçırmamalı.

EMİRŞEYH, özellikle Kurumsal Restoran olarak Türkiye'nin önde gelen firmalarındandır. Nedim Bayram, 1950 yılında seyyar arabada başlattığı farklı bir anlayışta köfte üretme faaliyetine titizliği, gayreti ve çabalarını ekleyerek öncesinde tüm Erzurum halkının takdirini toplamış sonrasında yaptığı iş ve ürettiği hizmetin karşılığını seyyar arabasının başında uzun köfte kuyruklarıyla almıştır. Zaman içinde; bulunduğu semtin adını da alarak “EMİRŞEYH” olarak markalaşmış ve 2004 yılında marka tescili onaylanmıştır ve lezzetini İstanbul’dan tüm dünyaya yaymaya başlamıştır.

● Emirşeyh Şiş Köfte’de Kebap Menüsü “kişi başı” 48 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 29 TL!

SEÇENEKLİ, BOL ÇEŞİTLİ VE ÇOK LEZZETLİ KEBAP MENÜDE NELER VAR?

BAŞLANGIÇLAR
Karbeyaz, Ezme, Peynir    

ARA SICAKLAR
Ayran Aşı Çorba, Fındık Lahmacun, İçli Köfte

SEÇMELİ ANA YEMEK
Emirşeyh Köfte veya Tavuk Şiş veya Kanat veya Sadece Hafta Sonları 2 Şiş Cağ Kebap

İÇECEK
Meşrubat Çeşitlerinden Biri ve Çay

TATLI
Pekmezli Baklava veya Sütlaç veya Trileçe

Emirşeyh Köfte’den…

Emirşeyh Köfte&Baklava Erzurum’da 3 İstanbul Maltepe (Ofisim İstanbul)’da 1 şubesi ile hizmet vermektedir. (*Bu fırsat yalnızca İstanbul şubesinde geçerlidir.)

Kalite Politikamız

Restoranlarımıza tek bir merkezden üretim ve sevkiyat yapılmaktadır. Et ürünlerimiz Erzurum yöresinde Emirşeyh’in çiftliklerinde yetişen hayvanlardan temin edilmektedir. Türk Gıda Kodeksine uygun, gerekli izin belge ve onaylar alınmış olarak üretim gerçekleştirilmektedir. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesine ve doğal yollar dışında gerçekleşen herhangi bir işleme tabi tutulmaz. Restoranlarımızda merkezi olarak belirlenmiş kriter ve standartlarda pişirme ve servis yapılmaktadır. Firmamızda sürprizlere ve tesadüflere yer verilmemektedir. Yemeklerimizin lezzetini öncelikle içine kattığımız sevgiden ve müşterilerimize verdiğimiz değerden almaktadır.

Hijyen Politikamız

Mekân temizliği, ürün temizliği, malzeme temizliği ve insan temizliği… Konusu yemek olan bir müessese için asla olmazsa olmaz kuraldır. Tüm personelimize Periyodik Hijyen Eğitimleri verilmektedir. Yönetici Personelimiz Gıda Mühendisi tarafından yapılan denetimler ile de firmamızda hijyen bir ortam sağlanmaktadır.

Sağlık, temizlik yani hijyen temel prensibimizdir. Mekânı insanlarla bir bütün olarak düşündüğümüz için en rahat ortamın temiz ortam ile mümkün kılındığını biliyor ve müşterilerimize bu düstur ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

48 TL
%40indirim
29 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar