Onyx Business Hotel’de 2 Kişi Konaklama

ONYX BUSINESS HOTEL’DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA VE KAHVALTI! Şehrin merkezinde mükemmel lokasyon, her odanın detayında saklı konfor ve memnuniyet odaklı oluşturulmuş kusursuz hizmetler ile Onyx Business Hotel, konaklama deneyimini en üst seviyede yaşatmak için daima hazır!
Altında şık bir cafe-bar’ında bulunduğu Onyx Business Hotel; konsoloslukların, eğlence ve alışveriş merkezlerinin yanı başında!
Tunalı Hilmi Caddesi’nde yer alan Onyx Business Hotel’den yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Standart Odada 2 Kişilik Konaklama + Açık Büfe Kahvaltı 220 TL yerine 159 TL!
Onyx Business Hotel’in 0312 450 06 06 no’lu telefonunu arayarak indirimli rezervasyonu hemen yaptırabilir, dilediğin kadar kupon alarak konaklamanı uzatabilirsin.
ONYX BUINESS HOTEL’DEN...*
Ankara'nın en eski ve en merkezi bölgesinde bulunan Tunalı Hilmi Caddesi'nde hizmete sunduğumuz ONYX Business Hotel Ankara, VIP hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.
Şık ve modern mimarinin bütünleştiği otelimiz, 31 standart, 2 suit/loft odaları ve ücretsiz otoparkı ile iş seyahatlerinizde konforun tadını çıkaracağınız adrestir.
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
220 TL
%28indirim
159 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar