Oran Monec Hotel Spa’da Masaj Paketleri

MONEC HOTEL SPA’DA MASAJ, SPA, İKRAM PAKETLERİ (TEK VE ÇİFT KİŞİLİK) İşler hiç bitmiyor ama bazen pilin bitiyor öyle değil mi? Hayatta en çok kaçırdığımız şeylerden biri de kendimize iyi, çevremize mutlu gözlerle bakmak öyle değil mi? Monec Hotel Spa’da stresten arınman, yorgunluğunu atman ve enerji kazanman için her şey düşünüldü… Unutma iyi hissetmek için önce enerjin yerinde olmalı.
Seçkin atmosferde ve üstün kalitede spa – masaj hizmetleri Monec Hotel Spa’da!
Oran’da yer alan Monec Hotel Spa’da yakala.co özel indirimleriyle:
• Tek Kişilik 45 Dk. Klasik İsveç Masajı, Spa Alan Kullanımı ve İkramlar 195 TL yerine 69 TL!          
• VIP Odada ÇİFT KİŞİLİK 45'er Dk. Klasik İsveç Masajı, 30 dakika Jakuzi Keyfi ve Spa Alan Kullanımı 500 TL yerine 179 TL!
[SPA KULLANIM İÇERİĞİ]
-Sauna
-Buhar odası
-Türk hamamı
-Ekolojik havuz
[İKRAMLAR - Ücretsizdir.]
-Detox suyu
-Bitki çayı
-Elma
*Masaj süresi, 45 dakikadır. Spa alan kullanımı, 3 saat ile sınırlı olup, kadın - erkek karışıktır.
Hotel Monec’ten...
Hotel Monec, Ankara'nın en yüksek tepelerinden birinde, kişiye özel hizmet anlayışı, doyumsuz lezzetler ve muhteşem bir konaklama, spa ve masaj tecrübesi sunmak amacı ile değerli misafirlerini bekliyor.
Büyükelçilikler ve en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Panora'ya son derece yakın bir konumda olan otelin 18 standart, 12 deluxe odası ve 17 suit, 3 king suit odası olmak üzere toplam 50 odası bulunmaktadır.
Hotel Monec birbirinden lezzetli yemekleri, Ankara manzaralı terasları, sağlıklı yaşam olanakları, her türlü organizasyona imkan veren 10 toplantı salonu ve balo salonunun yanı sıra, bahçesi ile özel günleriniz için de vazgeçilmez bir mekan olmaya aday...
Hotel Monec, havaalanına yalnızca 35 dakika uzaklıkta yer almaktadır.
Daha fazla bilgi için www.hotelmonec.com.tr adresi ziyaret edilebilir.
195 TL
%65indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar