Öztanık Hotel Leaf Spa’da Masajlar

GRAND ÖZTANIK HOTEL LEAF SPA’DA MASAJLAR! (ÇİFTLERE ÖZEL VIP SEÇENEKLİ) Hem kendini hem de sevdiklerini şımartacağın harika paketler yakaladık!

Günün stresinden uzakta, bedenine ve ona verebileceğin güzel bir hediye olacak bu masajlarla rahatla ve keyfine keyif kat.

Şehir hayatına yorgun düşen cildin kendine gelirken, masajlardan sonra kendini rahatlamış ve muhteşem hisset!

Grand Öztanık Hotel-Leaf Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 1 Kişi İçin Kese Köpük Masajı ve Islak Alan Kullanımı 100 TL yerine 49 TL!

● 1 Kişi İçin Masaj, Islak Alan Kullanımı ve Yüz Maskesi 190 TL yerine 65 TL!

● 1 Kişi İçin Masaj, Kese Köpük, Islak Alan Kullanımı 290 TL yerine 95 TL!

● 2 Kişi İçin Masaj, Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi 390 TL yerine 119 TL!

● 2 Kişi İçin VIP Oda Kullanımı, Masaj, Islak Alan Kullanımı 440 TL yerine 199 TL!

MASAJ SEÇENEKLERİ

Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Bali Masajı:
Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

• İsveç Masajı:
Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

GRAND ÖZTANIK HOTEL’DEN...*

Modern İstanbul’un kalbi Taksim’de Talimhane Oteller Bölgesinde 4 yıldız standart üstü otel anlayışının en yeni örneği olarak hazırlanan, ”Grand Öztanık Hotel” imizde sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Otelimiz konuklarımızın kendi evlerindeki rahatı, huzuru ve sıcaklığı bulabileceği, aynı zamanda teknolojinin tüm olanaklarından yararlanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Standart, Boğaz manzaralı Deluxe ve Suite olarak kategorize edilen odalarımızdan dünyayla iletişiminizi kesintisiz sürdürebilmeniz için kişisel bilgisayarınızdan ücretsiz ve hızlı internet erişimi, özel güvenlik kasası, engelliler için tasarlanmış odalarımız, sigara içilmeyen katımız, spor aktivitelerinizi yapabileceğiniz Fitness Center, kapalı yüzme havuzumuz, otantik Türk Hamamı ve sauna sizleri bekliyor.

*Genel tanıtım metnidir.
100 TL
%51indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar