Pasha Spa The Green Park Taksim’de Masaj

PASHA SPA THE GREEN PARK TAKSİM’DEN 45 DAKİKALIK MASAJLAR! Vücudundaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntemlerden biri olan masaj keyfi ile kendine bir güzellik yapabilirsin. Sende iş stresinden uzaklaşmak istiyorsan, yorgun bedenini biraz olsun rahatlatacağın, birbirinden güzel ve eşsiz masaj seçeneklerinden seç birini…

Pasha Spa The Green Park Taksim’den;

●1 KİŞİLİK 45 dakika masaj 235 TL yerine 55 TL!

●2 KİŞİLİK 45 dakika masaj 470 TL yerine 99 TL!

●1 KİŞİLİK 1 Saatlik masaj + yüz maskesi + meyve tabağı + sıcak soğuk içecek ikramı 280 TL yerine 89 TL!

●1 KİŞİLİK 45 dakikalık masaj + kahve veya tuz kesesi + köpük masajı + yüz maskesi + meyve tabağı + sıcak ve soğuk içecek 400 TL yerine 149 TL!

Masaj Seçenekleri: Aromaterapi, Bali, İsveç, Reflexoloji

MASAJ SEÇENEKLERİ:

İsveç Masajı
ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür

Bali Masajı
Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas doku - sunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj, vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve iç sistemlerin birbiriyle uyumunu sağlar.

Aromaterapi Masajı
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir tedavi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.

235 TL
%77indirim
55 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar