Pınarım’dan Halıfleks Temizliği

PINARIM’DAN İZMİR’İN HER YERİNDE HALIFLEKS TEMİZLİĞİ HİZMETİ! Pınarım Temizlik’ten İzmir’in Tüm Evlerindeki Bahar ve Yaz Temizliğine Büyük Destek!
 Halıflekslerde kötü koku kalmasın, kirler bir çırpıda çıksın, rahatlığın ve ferahlığın keyfi yaşansın…
 Halıfleksler, yalnızca kirlenmekle kalmıyor, mikropların yuvası oluyor. Ve bir yandan da kokusuyla evi sarıyor. Sen evinde bu kokuya alışık olduğun için fark etmeyebilirsin ama evine gelen bir misafir, bu kokuyla daha önce karşılaşmadığından, kokuyu anında hisseder. Sen mahcup olma diye, bunu sana da söylemezler elbette.
 Çocuk sağlığı için de çok önemli olan bu detayı gözünden kaçırma, kirli ve mikroplu halıflekslerin üzerinde dolaşma.
 Profesyonel ve Mükemmel Temizlik Arayanlara Pınarım Temizlik’in 15. Yılına Özel Bahar ve Yaz Fırsatı:
 
• 0 - 50 m²  Arası Halıfleks Temizliği 150 TL yerine 69 TL!
• 51 - 100 m²  Arası Halıfleks Temizliği 300 TL yerine 129 TL!
• 101 - 150 m²  Arası Halıfleks Temizliği 450 TL yerine 189 TL!
 Pınarım Temizlik, İzmir’in her bölgesinde koltuk, halıfleks temizliği, ilaçlama, jaluzi perde bakımı ve temizliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Pınar Temizlik Ltd. Şirketi, çalışan personeli, kullandığı malzeme ve ekipmanlarıyla müşterilerine her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır.
 Pınarım Temizlik'ten...
 2002 yılında kurulmuştur. O günden bu güne kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Şirketimizin hedefi maksimum müşteri ve kurum memnuniyetidir. Şirketimiz, İstanbul’un her bölgesinde temizlik hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır.
 
www.pinartemizlik.com
150 TL
%54indirim
69 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar