Pınarım Temizlik'ten Koltuk Takımı Yıkama

PINARIM TEMİZLİK’TEN İZMİR’İN HER YERİNE KOLTUK TAKIMI YIKAMA HİZMETİ! Profesyonel ve mükemmel temizlik arayanlara Pınarım Temizlik’in 15. Yılına Özel Bahar ve Yaz Fırsatı: 1 Takım Koltuk Yıkama (maksimum 8 kişilik oturma grubu) Hizmeti!
 
Koltuklar yalnızca kirlenmekle kalmıyor, mikropların yuvası oluyor. Ve bir yandan da kokusuyla evi sarıyor. Sen evinde bu kokuya alışık olduğun için fark etmeyebilirsin ama evine gelen bir misafir, bu kokuyla daha önce karşılaşmadığından, kokuyu anında hisseder. Sen mahcup olma diye, bunu sana da söylemezler elbette.
 
Çocuk sağlığı için de çok önemli olan bu detayı gözünden kaçırma, kirli ve mikroplu koltuklarda oturma!
 
KOLTUK YIKAMA ŞAMPUANININ ÖZELLİKLERİ
-Antibakteriyel-Antialerjiktir
-Zengin köpüklüdür
-Aktif köpük özelliği ile kirleri kolay çıkarır
-Kalıntı bırakmaz
-Parlaklık verir
-Hoş koku verir
 
● Pınarım Temizlik'ten 15. Yıla Özel İzmir’in Her Bölgesinde Geçerli 1 Takım Koltuk Yıkama (maksimum 8 kişilik oturma grubu) 150 TL yerine yakala.co indirimiyle 65 TL!
 
Pınarım Temizlik, İzmir’in her bölgesinde temizlik, ilaçlama, jaluzi perde bakımı ve temizliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Pınar Temizlik Ltd. Şirketi, çalışan personeli, kullandığı malzeme ve ekipmanlarıyla müşterilerine her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır.
 
Pınarım Temizlik'ten...
 
2002 yılında kurulmuştur. O günden bu güne kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Şirketimizin hedefi maksimum müşteri ve kurum memnuniyetidir. Şirketimiz, İstanbul’un her bölgesinde temizlik, ilaçlama, jaluzi perde bakımı ve temizliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır.
 
www.pinartemizlik.com
150 TL
%57indirim
65 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar