Prontoitalia’dan 1 Yıl Online 3 Dil Eğitim

PRONTOITALIA’DAN 1 YIL BOYUNCA “ONLINE” 3 DİL EĞİTİMİ! Akademik kariyerin için, hayatında imkan kazanmak için 1 dil değil, tam 3 dili bir arada Prontoitalia farkı ile öğreneceksin.

Dil öğrenmek istiyorsun ama İstanbul’un şu trafiğinde kursa gitmek için harcayacak vaktin yok mu? Sıkışık günlük programında bir de oradan oraya seyahat edip üstüne o yorgunlukla dil öğrenmeye üşeniyor musun?

Pes etmene gerek yok, çünkü evinin konforunda, koltuğunun rahatlığında bile bu modern canlı online eğitimler ile dil öğrenmek çok ama çok kolay!

Prontonline’dan tercih edeceğin İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde 1 Yıllık Sınırsız Online Eğitim yakala.co üyelerine %92’ye varan indirimlerle;

•    1 Dil Online Eğitim 229 TL yerine 29 TL!

•    2 Dil Online Eğitim 458 TL yerine 39 TL

•    3 Dil Online Eğitim 687 TL yerine 49 TL!  

Eğitim hayatından başlayacak bir yolculukla kariyer serüvenine uzanacak süreçte ihtiyacın olan en büyük araç, dil. Bugünün fırsatı Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kuruluştan Prontonline ile Yabancı ve Türk uzman öğretmenler ile İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca dil eğitimlerinin üçünü birden, evinin rahatlığında sana sunuyor ve geleceğini yapılandırıyor!

Türkiye'nin ilk ve tek video destekli online dil okulu olma özelliğini taşıyan ProntOnline sistemi, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca dillerini sanki bir sınıf ortamındaymışçasına öğrenmene yardım ederken, evinin rahatlığında7/24 eğitim görmeni de sağlıyor.

Türkiye'de İlk ve Tek Online Yabancı Dil Eğitimi…

İstediğiniz gün ve saat te sınırsız 7/24 ağırlıklı uzman yabancı anadil öğretmenler ve yerli öğretmenler ile eğitim

Evinin Rahatlığında 7/24 Yabancı Dil Öğren!

Evinde kahveni yudumlarken uzman öğretmenler ile yabancı dil öğrenebilirsin. Her kur sonunda sınavlarda kendini test edebilir, aklına takılan konuları sorabilirsin.

Zamandan ve Bütçeden Tasarruf Et!

Yabancı dil kursuna gitmeye zaman ayıramıyorsanız veya bulunduğunuz yerde öyle bir imkan yok ise ProntOnline ile zaman ve paradan tasarruf sağlıyor.

Ders Kaçırma Kaygısına Son…

Online video destekli eğitim ile konu konu ayrılmış yabancı dil video derslerini 7/24, sınırsızca izleyebilirsin.

yakala.co kuponunu satın alın, hemen İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca öğrenmeye başlayın!

Daha fazla bilgi için: 0216 368 10 71 – 0535 884 89 04

• www.prontonline.com

• www.onlinecanlisinif.com

• www.prontoitaliaedu.com

Prontoitalia & Prontonline Hakkında;

Tescilli marka olan Prontoİtalia eğitim kurumu M.E.B onaylı yabancı dil kursları ile tanınmış olup 19 senedir hizmet vermektedir. Bünyesinde kurulan Prontonline ile Canlı sınıflarda Yabancı dil eğitimini başlatmıştır. İtalya’ya eğitime gidecek öğrencileri şubeleri dışında dil öğrenme imkanı olmayan öğrencilere de ulaşmak adına bu hizmete başlamıştır. Prontoİtalia 19 senedir yurtiçi ve yurtdışı dil eğitimleri ile aranılan kurum özelliğini sürdürmüş olup senede en az 100-150 öğrenciye İtalya’da okuma imkanı vermiştir. Türkiye’de YÖK tarafından tanınan İtalyan Devlet Üniversiteleri’nde lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans, master (stajlı) ve doktora eğitimlerini alma imkanı vermiş, Türk gençlerine İtalya’da eğitim fırsatını yakalamalarını sağlayarak çok özveri ile öğrenci yerleştirme organizasyonu ile de hizmeti burada bitirmek yerine İtalya’da hizmetine devam etmiş olası problemlerde öğrencileri çözüme ulaştırmıştır. İtalya-Türkiye arasında eğitim köprüsünü kuran tek kurumdur.

Türkiye’de şubeleri ile yabancı dilin kolay öğretim kurallarını kendi metodu ile hızlandırarak 2 kurda katılımcının güncele cevap verecek duruma getirerek öğrencinin bu dili kullanmasını sağlar. Tüm bu tecrübeler dil öğrenimindeki eksiklikleri gidermek için üstlendiği misyondur.

Yabancı dil okulumuzdaki çok seçkin eğitmenlerimiz akademik sertifikaya sahip olup genç dinamik ve eğlencelidirler. Bir dil eğitiminde aranılan grup derslerinde , ders programı + kitap + materyaller + telafi etütleri + kelime bilgisi ve pratik konuşma ile desteklenen öğrenciler Prontoİtalia ‘dan istediği yabancı dili öğrenerek ve konuşarak ayrılmışlardır.

Biz her yıl on binlerce öğrenciye hizmet veren kurumumuz ayrıca birçok kuruma ve değişik sektörde çalışan kişi ve kişilere, şirketlerin bünyesinde personeline dil eğitimi imkanı veren kurum ve kuruluşlara dil eğitim hizmetlerine devam etmekteyiz. Binlerce kişinin Prontonline sistemi ile yabancı dili ekonomik ve zamandan tasarruf ederek öğrenmelerini sağlamak ayrıca derse katılamayanlar için bu imkanı sunmak, yabancı kültür ve dilini ülkemize yaymak ve kişisel gelişime çalışma hayatınızdaki maddi ve manevi getirisinden faydalanmanız için sizlere sunulan bir imkandır.

Öğrenci yorumları için tıklayın.

http://www.prontonline.com/index.php?do=dynamic/view&pid=20

Sertifikanın Faydaları Nelerdir?
1-Akademik Kariyere Katkı: Birçok araştırma gösteriyor ki, sertifika sahibi insanlar daha hızlı ve verimli çalışmakta, akademik kariyerinize daha üst düzeyde tutmakta, iş tekliflerinde istediğiniz verimi almanızı sağlamakta, uluslararası iletişimlerde aranılan kişi olmanızı sağlamakta, iş hayatınızda daha başarılı olunmakta dolayısı ile aylık masanıza artı bir değer katmaktadır. Sertifika sahibi kişilerin ile görev aldıkları kurumlar da hedeflerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadır, böylelikle iş hayatında rakiplerinin önüne geçmektedir. Tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri'nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu - AAHEA) tarafından yürütülmektedir. Tüm kurları bitirdikten sonra M.E.B bağlı kuruluştun sertifika almış olursunuz.
2-Hedeflere Ulaşma ve İş Bulma Kolaylığı: Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar. Kültürlü olmanın bir yolu da günümüzde sadece bir dil yetersiz kalmakta artık birden fazla dil bilen kişilerin tercih edildiği araştırmalarda tespit edilmiştir dolayısı ile kendi öz kültürünüze katkıda bulunmak isteyenler için bir dil değil bir kaç yabancı dil kültürünü elde etmektedir. Milli eğitimi bağlı kurumdan alacağınız sertifikanız ile iş bulma konusunda size mutlaka katkı sağlayacaktır.
3-Zamandan Kazanma: Uzun yıllar süren deneyimler sonucu edinilen fakat kullanmayarak unutulan dil bilgilerini sertifika programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan, unutulan konuları tekrar hatırlatılarak, daha hızlı ve verimli yeni bir başlangıç yapmaya olanak sağlar.

KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN;
• http://www.prontonline.com/index.php?do=form/dynamicFormView&fid=1 adresinde bulunan online eğitim sipariş formunu doldurman gerekmektedir( sipariş formunda fırsat sitesi tarafından sana gönderilen fırsat kodu, ad soyadı, irtibat telefonu, hangi fırsat sitesinden kuponu aldı isen fırsat sitesi ismini, kullanıcı adı ve şifrenin gönderileceği mail adresi ve almak istediğin eğitim dili)
• Kayıt formu gönderildikten sonra en geç 3 iş günü içinde sipariş formunda belirteceğin mail adresine kullanıcı ad ve şifre bilgisi gönderilecektir, gönderildikten sonra www.prontonline.com sitemizden sol tarafta bulunan derse başla bölümünden giriş yapabilirsin.

229 TL
%87indirim
29 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar