Ramada Plaza İst. Osmanbey'de 2 Kişi

RAMADA PLAZA İSTANBUL OSMANBEY - ŞİŞLİ'DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA! Ramada’nın ayrıcalıkları ve İstanbul’un ritmiyle kuşanmış kusursuz bir konaklama paketi yakaladık!

Burası, şehrin tüm simgelerinin ve fonksiyonlarının tam ortasında, ulaşmak istediğin her yerin en yakınında...

Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayına ve Nişantaşı’na yürüme mesafesinde; büyük alışveriş merkezlerine ise hemen kapısında bulunan metro ile 3 dakikalık yakınlıkta bulunan bu benzersiz otelde yerin hazır!

Şişli’de yer alan Ramada Plaza İstanbul City Center’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:


● 2 Kişilik Konaklama + Kahvaltı Hariç Gecelik 209 TL!

● 2 Kişilik Konaklama + Kahvaltı Dahil Gecelik 239 TL!
Kupon alımının ardından 0850 333 22 65 nolu telefonu arayarak indirimli rezervasyonunu hemen yaptırabilir, dilediğin kadar kupon kodu alarak konaklama süreni uzatabilirsin.

RAMADA PLAZA İSTANBUL CITY CENTER’DAN… (GENEL TANITIM)

Ramada Plaza Istanbul, Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayına ve Nişantaşı’na yürüme mesafesinde ve tüm büyük alışveriş merkezlerine metro ile 3 dakikalık mesafededir. Atatürk Havalimanına 21 km; Beyazıt ve Kapalı Çarşı'ya metro ile 8 dk'lık mesafede olup, Osmanbey metro durağının hemen önündedir.

Otel 162 lüks misafir odası ve 12 suiti ve 2 adet penthouse suiti ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm otel alanları yüksek teknolojik imkânlar sağlayan ürünler ile donatılmıştır.

Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, satelite televizyon bağlantısı, Pay TV içeren LCD ekran televizyon sistemi, özel TV kanalları, dataport ve odalarda ve otel içerisinde ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi odalarda ve otel içerisinde kullanılan özelliklerden bazılarıdır.

Otelin giriş katında banka, tekstil mağazası, fotoğrafçı, erkek berberi, bayan kuaförü ve Douwe Egberts Coffee'den oluşan bir alışveriş alanı bulunmaktadır.

*Genel tanıtım metnidir.

210 TL
%29indirim
149 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar