Rellaks Spa’da Masaj ve Spa Seçenekleri

LIVELLO HOTEL RELLAKS SPA’DA CANLANDIRICI MASAJLAR VE SPA! Zinde bir güne başlamak veya yoğun geçen bir günü sonlandırmanıza yardımcı olacak Livello Hotel Rellaks Spa; kapalı yüzme havuzu, hamamı, saunası, buhar odası ve masaj odaları ile sana sağlıklı bir yaşam sunarken enerji düzeyini de arttıracak.

Günlük yaşam koşuşturmasının üzerine bindirdiği yorgunluğu bir çırpıda atacak, dokularını tazeleyecek, bedenine derin bir nefes aldıracaksın. Buradan çıktığında kendini kuş gibi hafif ve kanatlanmaya hazır gibi hissedeceksin.

Beylikdüzü’nde yer alan Livello Hotel Rellaks Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 2 Saat Süreli Spa Kullanımı 100 TL yerine 45 TL!


● 40 Dk. Masaj + Spa Kullanımı 160 TL yerine  69 TL!

● 60 Dk. Masaj + Spa Kullanımı + Portakal Suyu İkramı 210 TL yerine 99 TL!

Masaj seçenekleri: Aromaterapi, Refleksoloji, Bali

İsveç Masajı:
Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Bali Masajı:
Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj, vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve iç sistemlerin birbiriyle uyumunu sağlar.

100 TL
%55indirim
45 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar