Residence Hotel’de Masaj ve Spa

RESIDENCE BOUTIQUE HOTEL’DE MASAJ, HAMAM, SAUNA, YÜZ MASKESİ! Yerli ve yabancı konuklarına İzmir’in konforunu sunan Residence Boutique Hotel, hizmet kalitesinden şıklığa kadar bütün inceliklerin yansıtıldığı spa’sında keyfine doyum olmaz zamanlar vadediyor.

Bu kadar koşuşturmanın, stresin belki de fedakârlıkların içinde bu keyfi yapmayı hak ettiğini düşünmüyor musun?

Vücudunun ve ruhunun ihtiyacı olduğu tüm unsurlar bu fırsatla bir arada: masaj ve spa! Üstelik de Residence Boutique Hotel’in seçkin atmosferinde!

Residence Boutique Hotel, spa ve masaj hizmetiyle yorgunluğunu üzerinden alacak, enerji kazandıracak, motivasyon sağlayacak, her şeyden önemlisi yaşamına keyif katacak!

İzmir Residence Boutique Hotel’de yakala.co özel indirimleriyle masaj ve spa hizmetleri fırsat paketleri, 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

• 1. PAKET: Türk Hamamı + Sauna + Yüz Maskesi + Kese Köpük Masajı (35 Dk.) 90 TL yerine 39,90 TL

• 2. PAKET: Türk Hamamı + Sauna + Yüz Maskesi + Tüm Vücut Aromaterapi Masajı (40 Dk.) 110 TL yerine 49,90 TL!    

• 3. PAKET: Türk Hamamı + Sauna + Yüz Maskesi + Kese Köpük Masajı (30 Dk.) + Tüm Vücut Aromaterapi Masajı (40 dk.) 150 TL yerine 69,90 TL!    

Ayrıcalıklar:
• Bu fırsat hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir.
• Masaj uygulamaları, profesyonel masörler tarafından yapılmaktadır.
• Sauna ve Türk hamamını kişiye özel olup, ister eşinle ister ailenle ya da arkadaşınla ortak değerlendirebilirsin.
• Ve Residence Boutique Hotel seçkinliği…

İzmir’in konforlu ve huzurlu oteli Residence Boutique Hotel’de yakala.co özel indirimleriyle kadınlara ve erkeklere özel:

Hem turistik hem iş amaçlı olarak misafirlerini ağırlayan Residence Boutique Hotel, spa’dan konaklamaya, restorandan özel davetlere kadar yaşadıkları güzel anları, hatırlanabilir kılmak isteyenlerin beklentilerini son derece başarılı bir şekilde karşılıyor…

Otel hakkında daha fazla bilgi için www.residencehotel.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

90 TL
%56indirim
39.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar