Riddex Elektronik Fare Haşere Kovucu

RIDDEX ELEKTRONİK FARE VE HAŞERE KOVUCU İLE İÇİN FERAH OLSUN! Tek yapman gereken şey cihazını prize takmak! Sadece bir tek Riddex ile ortalama ebattaki bir evi ya da apartman dairesini istenmeyen misafirlerden uzak tutabilirsin.

Riddex'in Etkilediği Türler ve Etki Alanı:

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex'in başarılı olduğu haşere ve kemirgenlerin bir kısmı şunlardır:
- Fare
- Sıçan
- Arı
- Kara Sinek
- Hamamböceği
- Kalorifer Böceği
- Bit
- Akrep
- Karınca
- Pire
- Örümcek
- Cırcırböceği
- Kene
- Tahtakurusu
- Kırkayak
- Güve
- Kızılgöz
- Kulağakaçan
- Yarasa vb.

Etkili ve Kalıcıdır:

Riddex Haşerelere Karşı 3 Güçlü ve Etkili Koruma Yöntemi Uygular.
1) Dışarıdan içeri fare ve böcek girişini önler.
2) Duvar içlerinde bile yuva yapmalarını engeller.
3) Üremelerini durdurur. Bir daha çoğalamazlar.
3 üstün ve kalıcı etki sayesinde yıllarca haşerelerinizi sıfırda tutabiliriz.
Ürün Güç Tüketimi: 4.5 W Yıllık 43.84 kw

Evcil hayvanlara ve insanlara zararsın olan bu cihaz sayesinde fareler ve haşereler yuvalarında bile rahat edemeyecek!

●● Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu 29,90 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 9,90 TL! ●●

Kullanım Alanları:
Evler
Oteller
İşyerleri
Hastaneler
Okullar
Gıda imalathaneleri ve gıda satıcıları
Restoranlar
Fabrikalar
Arşivler
Depolar

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex Benzersizdir. Çünkü:
- Kanserojen etkisi yoktur.
- 150 metrekareden 300 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
- Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.

Tamamen Elektroniktir.

Cihazlarımız tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur.

Etki Alanı:

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex haşere önleme sistemine sahip cihazlar, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

Kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.

Bilindiği gibi fare zehirleri 8 günden önce öldürmez. Bunun nedeni, içerideki tüm farelerin zehri yemesini sağlamaktır. Bu 8 gün zarfında da içerideki fareler yavrulayabilir ve dışarıdan da sürekli yeni fare girme ihtimali vardır.

Riddex'in çalıştığı mekâna cihaz yeterli güçte takılmışsa asla dışarıdan fare girmez. Farenin dışında diğer kemirgenler; gelincik vs. de giremez.

Kertenkele, yılan, akrep, çıyan, kırkayak, kene, çekirge, arı, at sineği, yarasa vb. tüm kan emen, kemiren zehirli haşerat türlerinde etkilidir.

Böcekler; Kalorifer böceği, karınca, bey böceği, hamam böceği, tespih böceği gibi kabuklu böceklerden başka bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratta da etkilidir.

Böcekler, iç mekâna girmek için sadece kapı ve pencereyi kullanmazlar. Daha ziyade elektrik tesisatının içinden tüm binayı dolaşırlar. Riddex duvar içlerinde yaptığı yayınla bu dolaşmaya vize koyar. Betonarmeyi de etkileyerek böceklerin duvar içlerindeki barınma ve üremesine son verir. Onların tamamını ortaya çıkartır.


Bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratın ilaçlamayla bitirilmesi nerdeyse imkânsızdır. Nedeni; yumurtadayken zehir tesir etmez ve yumurtanın içinde uzun süre çıkmadan dayanabilirler. Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex 15 gün içinde tüm yumurtaları patlatarak yavruları çıkartır ve 17 gün sonra yapılacak sıkı bir ilaçlamayla da tamamıyla bitirilmesini sağlar.

*Kullanımı:
Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex'in çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir.
Yaklaşık 150 – 300 metrekare alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla cihaz kullanmanız gerekmektedir.
Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir
Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.

*Sistem nasıl çalışır?
Hem atmosfere hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir.
Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar.
Yapılacak bir ilaçlama sonrası cihazın prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.

DİKKAT! Bu ürünü evinde hamster, sincap, tavşan vb. gibi kemirgenleri besleyenler kesinlikle kullanmamalıdır. Kedi, Köpek, kuş gibi hayvanlar için hiçbir tehlikesi yoktur.

29.9 TL
%67indirim
9.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar