Ritüel Sanat”ta 1 Ay Dans Kursu

TUNALI HİLMİ “RİTÜEL SANAT”TA 1 AY SALSA, BACHATA DANS KURSU! Dans eğlendirir ve form verir!

Hayatın içinde iş temposundan sosyal yaşamına kadar her gün sergilediğin performansınla bir günü diğer güne bağlarken, vücudunun dengesini sağlayacak, yaşamına motivasyon kazandıracak olan dans, ruhuna ve vücuduna çok iyi gelecek!

Ritüel Sanat Merkezi’ndeki Salsa, Bachata dersleri ile strese ve rutine dans molası verecek, profesyonel eğitmenler eşliğindeki dersler ile dans etmenin ayrıcalığını yaşayacaksın. Müzik, dansla anlam kazanır!

● Tunalı Hilmi Caddesi’nde yer alan Ritüel Sanat Merkezi'nde 1 Aylık (4 Ders) Salsa, Bachata kursu kişi başı 100 TL yerine yakala.co indirim kuponuyla 24,90 TL!

Salsa:

Afrika kökenli ritimlerin ve İspanyol kökenli Latin müziğinin armonisiyle bir araya gelen Salsa, "serbest stil" dans ya da "sokak dansı" olması ve belirli bir rutine ya da standarda bağlı kalmaksızın yapılan dünyaca ünlü ve yaygın bir dans stilidir.

Bachata:

Dominik Cumhuriyeti’nden tüm dünyaya yayılan Bachata, 1960’ların başında romantik, gitara dayalı müziğin önemli bir alt kategorisi olarak, ritimlerini hızlandırması ve dansçıların yeni bir dans adımı geliştirmesiyle, bir dans müziği olarak da kabul gördü. Çoğunlukla gitarın ön planda olduğu bachata, müzikleri vurmalı çalgılar (bongo, maracas, guiro) ve basgitar eşliğinde üç veya dört gitarla çalınır.

100 TL
%75indirim
24.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar