Rota Bulvar Hotel’de Konaklama

BAŞKENTİN KALBİNDE ROTA BULVAR’DA KONFORLU KONAKLAMA! Şehrin en merkezi noktasında rüya gibi konakla ve enfes bir açık büfe kahvaltıyla güne başla!
Rota Bulvar Hotel, günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkânları, klasik dokularla yorumlayan konforlu odaları, daima güler yüzlü personeli ile mükemmel zamanlar vadediyor.
İster iş seyahati ister turistik ister romantik bir konaklama için Rota Bulvar Hotel, yakala.co’ya özel indirimlerle seni beliyor…
Mutlu bir alışveriş yapabileceğin yerlere, alışılagelmiş, geleneksel ya da sıra dışı lezzetler sunan restoranlara ve capcanlı bir gece hayatına bir adım uzaklıkta olacağın Rota Bulvar Hotel, Ankara’nın kalbinin kapılarını açıyor…
Rota Bulvar Hotel, havalimanına 30 dakika, otobüs terminaline 10 dakika, tren garına 5 dakika, metro istasyonuna 2 dakika yakınlıkta yer alıyor.
Kızılay’da yer alan Rota Bulvar Hotel’de yakala.co özel indirimleriyle 1, 2 ve 3 kişilik konaklama seçenekleri:
• Tek Kişilik Odada 1 Gece Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 135 TL yerine 95 TL!             
• 2 Kişi Standart Odada 1 Gece Konaklama Açık Büfe Kahvaltı 180 TL yerine 109 TL!       
• 3 Kişilik Odada 3 Kişi 1 Gece Konaklama ve Açık Büfe Kahvaltı 205 TL yerine 139 TL!
Rota Bulvar Hotel, 24 saat oda servisi, resepsiyon, vale ve park hizmeti ile ayrıcalıklı ve rahat bir konaklama sunuyor. Ayrıca otelin tüm alanlarında ücretsiz olarak Wi-Fi hizmetinden yararlanmak da mümkün.
Otel hakkında fazla bilgi için www.rotabulvarhotel.com adresini ziyaret edebilirsin.
135 TL
%30indirim
95 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar