Royal Hotel SG’de Masajlar ve Spa

ROYAL HOTEL SG SAĞLIK KULÜBÜ’NDE MASAJLAR VE SPA! Şu sıralar biraz dinlenmeye, biraz da kendini şımartmaya ihtiyacın var mı? Şehrin şu yoğun temposunda olmaması mümkün mü?
İş güç derken yorgunluğa yenik düşüyorsan, koşuşturmalı bir hayatın temposuna biraz ara ver ve dinlendirici, rahatlatıcı, 30 dakika sürecek bir masaj ve 2 saatlik Spa kullanımıyla günün daha sağlıklı daha zinde geçsin!
Yorgunluğu bir çırpıda üzerinden at, dokularını tazele ve bedenine derin bir nefes aldır. Buradan çıktığında kendini kuş gibi hafif ve kanatlanmaya hazır gibi hissedeceksin.
Kavaklıdere’de yer alan Royal Hotel SG Sağlık Kulübü’nden yakala.co üyelerine özel indirimle:
● 30 Dk. Masaj + 3 Saat Spa Kullanımı Kişi Başı 80 TL yerine 39,90 TL!
Masaj Seçenekleri: Klasik ve İsveç Masajı
Spa Kullanım Alanları: Sauna, Buhar Odası ve Türk Hamamı
Klasik Masaj:
Genel kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla uygulanan bu yöntemde vücuda uygulama boyunca senkronize hareketler uygulanarak kasların dinlendirilmesi sağlanır.
İsveç Masajı:
Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.
80 TL
%50indirim
39.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar