Salon 333’te 70 Seanslık İncelme Paketi

SALON 333 BOSTANLI VE ŞİRİNYER ŞUBESİNDE 70 SEANS İNCELME PAKETİ! Yaz yaklaştı ve sen de formunu korumak istiyorsan, “ne yesem yarıyor diyorsan” diyet ve sporda sana göre değilse hiç düşünme bu incelme paketi tam sana göre, fazlalıklara veda edecek inceliğinle fark edileceksin, kendini hiç olmadığın kadar iyi hissedeceğin günler seni bekliyor.

Salon 333'ün Bostanlı ve Şirinyer şubelerinde geçerli…

● 70 Seanstan Oluşan İncelme Paketi 2.500 TL yerine 49,90 TL!

70 SEANSLIK İNCELME PAKETİNDE NELER VAR?
10 Seans vücut şekillendirme danışmanlığı
10 Seans vibroplate
10 Seans kavitasyon
10 Seans radyofrekans
10 Seans lenf drenaj
10 Seans uygulama yapılan bölgeye selülit masajı
10 Seans beslenme danışmanlığı

Not: Uygulamaların toplam süresi; 1 saat ila 1,5 saat arası sürmektedir.

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon; Bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarına kısa sürede yanıt verir. Lenf drenaj, vücutta oluşan ödemin atılmasına ve selülit tedavisine yardımcı olur.

20 ile 70 Khz aralığında bulunan spesifik ultrason dalgalarının akustik kavitasyon etkisi yaratma özelliği vardır. Odaklanmış yüksek enerji dalgaları (akustik kavitasyon) yağ hücreleri ve selülitin intertistiyel sıvıları içinde gaz formunda mikro kabarcıklar oluşturur. Sıvıların birbirini izleyen değişim evreleri, yani genleşme (negatif basınç) ve kompresyon (pozitif basınç) sonucu yağ hücreleri şiddetle içeriye doğru patlar (çöker). Bu patlamalar (çökmeler) esnasında bir mikro saniyede 1,000 atmosferlik basınç ve 5,000 C ısı açığa çıkar. Bunun neticesinde karaciğer tarafından metabolize edilecek denatüre olmuş yağ hücreleri ve su serbest kalır.

Kavitasyon dalgaları etraf doku ve cilt yapısının korunması için palslı ve son derece selektif çalışır. Kavitasyon uygulamasında prob cilt yüzeyine temas halinde hafifçe gezdirilerek kullanıldığı için tamamen invazif etki yaratmaz.

Lenf drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır.

Lenf drenaj kimlere uygulanabilir?
Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.
•Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında
•Hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda
•Selülit probleminde
•Lenf akımının düzenlenmesinde kullanılabilir.

Radyo Frekans

Kolajen üretimini artırarak dokunun kendini onarmasını ve yenilenmesini sağlamaktadır. Tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olmak üzere yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmalarda, boyundaki yatay çizgilerde toparlanma ve gözle görülür düzelme sağlar. Bu sistemde gevşek cilt ve cilt altı dokusu ilk seanstan itibaren radyo frekans dalgaları yardımıyla bariz bir şekilde toparlanabilmektedir.

Vibro plate
Vibro plate; serbest yağların parçalanmasını hızlandırır, dokuları sıkılaştırır.
•Günde sadece 10 dakikalık bir uygulama ile vücudun her bölgesindeki kaslar güçlenmektedir.
 •Tüm vücutta rahatlama yaratır.
•Kan dolaşımını düzenler, kemik erimesi (osteopsis) bozukluklarının düzeltilmesine katkı sağlar.
 •Çalışma esnasında kalp atış hızı sabit kaldığından vücuda ilave yük getirmez.
•Vücutta sıvı birikmesini engeller, birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur.
•Serbest yağların parçalanmasını hızlandırır.
•Kas yapısını geliştirdiği için bölgesel selülitleri giderir, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur.
•Vücuttaki tonik dengesini ayarlayarak dokuların sıkılığını arttırır.

SALON 333

Aldığı yurt içi ve yurt dışı eğitimlerinden sonra, Handan Güneş'in 2000 yılında kurduğu Sağlık Bakanlığı onaylı Salon 333, profesyonel kadrosu, nezih ve hijyenik salonuyla hem Bornova’da, aynı zamanda yeni şubesiyle Buca’da hizmet vermektedir.

2500 TL
%98indirim
49.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar