Saloon Ahmet'ten Brezilya Fönü & Keratin

ATAEVLER SALOON AHMET’TEN BREZİLYA FÖNÜ VEYA KERATİN BAKIMI! Saçlarının her an fönlü gibi dümdüz, henüz bakım yaptırmışsın gibi parlak, sağlıklı ve dipdiri görünmesi mucize değil. Düpedüz gerçek. Ona Brezilya Fönü deniyor! İşte ünlülerin hayatlarının her anı nasıl bu kadar güzel ve bakımlı göründüklerinin kanıtı o.
Şimdi düşün. Duştan yeni çıktın! Kurutuyorsun saçlarını hızlıca. Çünkü acelen var ve acil yetişmen gerekiyor. Bırak kuaföre gitmeyi yemek yiyecek vaktin yok! Saçlarında kalıcı fön olsa kriz yaşamadan atlatırdın o günü. Boşuna demiyoruz kadınlar için çok büyük rahatlık Brezilya fönü!
Hava şartlarının etkisi, zamanla yıpranan saçların güzelliğine gölge düşürüyorsa, saçlarının onarılmasını sağlayan keratin bakımı ile her zaman bakımlı her zaman canlı saçlarla her günün ayrı bir havalı olacak…
Ataevler'de bulunan Saloon Ahmet'ten yakala.co’ya özel indirimle;
● Keratin Bakımı Uygulaması Kişi Başı 80 TL yerine 19,90 TL!
● Brezilya Fönü Uygulaması Kişi Başı 30 TL yerine 29,90 TL!
Keratinli Saç Bakımı; saçların onarılmasını sağlar.
Hava kirliliği, stres, boya vb. sonucunda yıpranan saçlarda kaybolan keratini tekrar dengeler. Saçların canlı ve parlak olmasını sağlar. Saçlara güç kazandırır. İnce telli saçların daha hacimli olmasını sağlar. Kuru, kırılgan saçları onararak doğal nem kazandırır. Yağlı saçların doğal yağ düzeyine gelmesini sağlayarak doğal dengesini oluşturur.
Brezilya Fönü:
Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçındaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçların yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir.
Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarında kesin ve kalıcı çözümdür.
Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.
Saloon Ahmet'in profesyonel ekibinin hizmetleriyle kendini çok özel hissedecek. Aynaya baktığında kendini yenilenmiş göreceksin.  Hadi bu fırsatı kaçırma, bakımlardan mahrum kalma!
80 TL
%75indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar