Saloon Zen'den Brezilya Fönü

SALOON ZEN BAYAN KUAFÖRÜ'NÜN BREZİLYA FÖNÜ İLE SAÇLAR HAVALI! Sabah kalktığında saçların dağınık oluyor, ne kadar düzeltmeye çalışsan da inatçı gibi bir türlü düzelmek bilmiyorsa, her gün fön çekmek ise sana işkence gibi geliyorsa işte sana güzelliğin sırrı. Canlı ve bir o kadar cazibeli saçlara kavuşmak artık hayal değil!
yakala.co'ya özel indirimle;
Formback Yaşam Merkezi içerisinde bulunan yenilenen yüzü ile Saloon Zen Bayan Kuaförü'nden
● Brezilya Fönü Keratin Uygulaması Kişi Başı 300 TL yerine 79 TL!
Brezilya fönü ile saçların kendiliğinden aylarca dümdüz kalacak, ne yağıştan ne de başka bir şeyden etkilenmeyecek. Brezilya fönü sayesinde kadınlar hem zamandan kazanıyor hem de daima bakımlı ve güzel kalıyor.
Brezilya Fönü:
Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçındaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçların yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir.
Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarında kesin ve kalıcı çözümdür.
Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.
300 TL
%74indirim
79 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar