Saloons’da Erkeklere Özel Bakım Paketi

SALOONS KOZYATAĞI’NDAN ERKEKLERE ÖZEL BAKIM PAKETLERİ! Modern hayatın bize sunduğu imkanlardan yararlanmanın en güzel yolundan biri de bakımlı olmak! Bu zamanda bakımlı erkek olmak makbul işte bu yüzden, bütün gün senin kahrını çeken ayaklarına bakım yaparak,  yorgunluğunu üzerinden atacak, topuğundaki çatlaklardan kurtulacak ve bu ayak bakımıyla rahatlayacaksın! İstersen yeni saç modelinle çekiciliğini konuşturacak, bakımlı el ve ayaklara sahip olacaksın…

Saloons Kozyatağı’ndan yakala.co üyelerine özel indirimlerle;

●  Erkeklere Özel Pedikür ve Çatlak Topuk Bakım (topuklara uygulanan özel jel sayesinde ölü deri ve sertleşmeden kurtulma) Kişi Başı 55 TL yerine 55 TL!

● Erkeklere Özel Kuaför Bölümüzde: Saç Kesimi ve Bakımı + Saç Şekillendirilmesi + Manikür & Pedikür Kişi Başı 140 TL yerine 59 TL!

Dünyaca ünlü markalar ve cihazlar ile uygulamalarını gerçekleştiren ve trend yaratan bir marka olma yolunda ilerleyen SaloonS’ta sende kendini yenileyebilirsin. Deneyimli ve uzman personelleri ile güvenilir güzellik hizmetlerinin tek adresi; SaloonS seni bekliyor!

Ayrıntılı bilgi için; www.saloonsguzellik.com adresini ziyaret edebilirsin.

155 TL
%65indirim
55 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar