SeaLife Family Resort’tan Masajlar

SEALIFE FAMILY RESORT KINALI SPA'DAN 50 DAKİKA MASAJ VE SPA Şehir hayatı bütün enerjini alıp götürmesin, kendine bir güzellik yap ve 50 dk. Bütün strese ve koşuşturmaya ara ver! Seçeceğin masajla rahatlayacak ve SPA kullanımın keyfini çıkaracaksın… SeaLife Family Resort Kınalı Spa'nın bu masajlarından sonra kendini enerjik ve harika hissedeceksin.
SeaLife Family Resort Kınalı Spa'da yakala.co’ya özel indirimle:
● 50 dk. masaj ve ıslak alan kullanımı kişi başı 130 TL yerine 65 TL!
MASAJ SEÇENEKLERİ:
Relax
Antistress
Klasik
İsveç
Aromaterapi
Aromaterapi Masajı
Aroma Terapi masajı aromatik yağlar ile yapılan masajdır. Çeşitli meyve ve bitkilerin özlerinden elde edilen yağlarla uygulanan terapi yöntemidir. Aromatik yağlar vücuda masaj ile yedirilerek, iyileştirici ve dinlendirici özelliği sayesinde rahatlatır ve vücudu besler.
Klasik İsveç Masajı:
Klasik İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.
Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.
Sealife Spa merkezimizde deneyimli kadromuz gözetiminde, özel cilt bakımları ve sargılamalı vücut bakımları, selülit ve incelme ile tüm güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayıp, ayurveda masajları, taş masajı, aromatik yağ masajı ve çok çeşitli masajlarımız ile şehir stresi ve yorgunluğundan uzaklaşarak gerçek fiziksel ve ruhsal yenilemenizi sağlayabiliriz.
130 TL
%50indirim
65 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar