SeriYas Estetica Club’da Bakım Paketleri

KIZILAY SERİYAS GÜZELLİK’TE BAKIM PAKETLERİ! Kızılay Seriyas Estetica Club’da Komple Sir Ağda ve Manikür & Pedikür Paketleri…
SeriYas Estetica Club, hijyen ve müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor, tüm uygulamalar için uygun ekipman ve uzman bir ekip bulunuyor.
SeriYas Estetica Club’da Pazar hariç haftanın tüm günlerinde 10.00 - 18.30 saatleri arasında güzel ve bakımlı olmanın kapısı sana hep açık olacak.
Komple Sir Ağda İle Pürüz Yok!
İstenmeyen tüylerinden arınmak, her ortamda güvenini tam tutmak, kısacası daima hazır olmak istiyorsan kişisel bakımına özen göstermek bir lüks değil, bir gereklilik!
İş hayatı veya sosyal hayat ya da ev hayatı, hiç fark etmez. Hangisinin içinde bulunursan bulun, artık çok daha rahat olacak, istenmeyen tüyler senin için zahmet olmaktan çıkacak!
Tüm bacak, bikini bölgesi, koltuk altı seçenekleriyle 22,90 TL
Senin hiç uğraşmana gerek yok. SeriYas’ın güzellik uzmanları, hijyenik ve pratik uygulamalarla seni istenmeyen tüylerinden arındıracak!
Manikür ve Pedikür İle Kusursuz Tırnaklar (Oje Uygulaması Dâhil) 24,90 TL!
Güzelliğin en önemli detayı ve tamamlayıcısı olan manikür ve pedikür, uzmanlık isteyen uygulamalardır. SeriYas Estetica Club, hijyenik ve pratik biçimde hizmet veriyor, kalitesini yansıtıyor.
Ellerimiz ve ayaklarımız bizim ne kadar bakımlı olduğumuzu yansıtmakla birlikte sosyal yaşamımızdaki durumumuzu da resmeder. Bunun için de daima bakımlı olmalı ve kendimizi ihmal etmemeliyiz.
60 TL
%62indirim
22.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar