Seriyas’ta Etkili İncelme Paketleri

KIZILAY SERİYAS ESTETICA CLUB’IN İNCELME PAKETLERİ İLE YAZA KADAR FİT OL! Kadınların için vücut güzelliği çok önemli, bunu bilen ve tüm yakala.co üyelerini düşünen SeriYas Estetica Club’dan harika bir fırsat!
Arzu ettiğin inceliğe ulaşman, etrafında fark yaratman için kendine, yani güzelliğine zaman ayırman yeterli.
SeriYas Estetica Club’da Pazar hariç haftanın tüm günlerinde 9.00 ile 19.00 saatleri arasında güzel ve bakımlı olmanın kapısı sana hep açık olacak.
İnce olman ve vitrinde beğendiğin elbiseyi kendine yakıştırman için SeriYas, sana destek olacak.
Kızılay’da yer alan SeriYas Estetica Club’dan yakala.co’ya özel indirimlerle:
● 42 seanslık İncelme Paketi 400 TL yerine 40 TL!
● 70 seanslık İncelme Paketi 850 TL yerine 60 TL!
PAKET İÇERİKLERİ…
42 SEANSLIK PAKET UYGULAMALARI:
*6 Seans Kavitasyon
*6 Seans Radyo Frekans
*6 Seans Vakum
*6 Seans Pasif Jimnastik
*6 Seans Lipo Slim
*6 Seans Bölgesel Masaj
*6 Seans Yürüyüş Bandı
70 SEANSLIK PAKET UYGULAMALARI:
*10 Seans Kavitasyon
*10 Seans Radyo Frekans
*10 Seans Vakum
*10 Seans Pasif Jimnastik
*10 Seans Lipo Slim
*10 Seans Bölgesel Masaj
*10 Seans Yürüyüş Bandı
Uygulama Bilgileri:
Pasif jimnastik nedir?
Pasif jimnastik, vücut geliştirmede ve pasif eksersizlerde kullanılan klasik kısa süreli pulslardan oluşan bir dalgalı akımdır. Kas lifinin boyunu değiştirir. Kasa hareketlilik getirir. Pasif jimnastik, kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar. Diyet programı uygulayan ve spor yapan kişilere ciddi destek verir.
Radyo frekans nedir?
Radyo frekans, ısı kontrollü inceltme yöntemidir. Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlen-mesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Normalde 36–37 derece olan vücut ısısını 41–43 dereceye çıkarmaktadır. Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50–55 dereceye tekabül eder.
Radyo frekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktadır. Çünkü Radyo frekans, hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir.
Kolajenlerin çoğalmasına ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelmeye,  toparlanmaya ayrıca; selülitlerin, sarkmaların ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Bu yöntem, vücutta bölgesel birikimlerde (kalçalar, bacaklar, karın ve bel bölgesinde) kullanılıyor.
Kavitasyon nedir?*
Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. Tedavi ultrasonla gerçekleşir. Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırtta incelme sağlamak ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla ses dalgaları kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ekstra bakım gerektirmeden belirgin oranlarda incelme sağlanır. İlk seanstan itibaren problemli bölgelerde elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşmeyle beraber küçülme hissedilir.
*Kimler kavitasyon yaptıramaz?
Hamileler, emzirme dönemindeki anneler, morbit obezite (ölümcül), Karaciğer ve böbrek ile ilgili bozuklukları bulunanlar, konnektival patolojiler ve endolcrin patolojileri, alerjik diatezler hyper kalorili diyet yapanlar. Önemli farmakolojik terapiler alanlar, kalp pili ve damarlarında stent bulunanlar, hepatit hastalığı ve karaciğer problemi yaşayanlar, kavitasyon uygulamasına giremezler. Ayrıca yüksek tansiyon ve koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları bulunanlar ve amaçlanan uygulama bölgesinde yara, dermatit veya metal protez bulunanlar, akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilerde kullanılmaz.
400 TL
%90indirim
40 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar